نظرات اخیر

  راهکارهای SUPERMICRO برای شبکه 100G

  راهکارهای SUPERMICRO برای شبکه 100G

  شرکت سوپرمیکرو یک رهبر جهانی در محاسبات سازمانی، ذخیره سازی، راه حل های شبکه و تکنولوژی محاسبات سبز، سرعت انتقال صنعت ذخیره سازی و سرور را با استفاده از انتخاب قوی کارت اینترفیس شبکه (NIC) و راه حل های سوئیچ (Top of Rack) ToR، به 25گیگ افزایش داده است.
  به طور طبیعی با افزایش حافظه، پردازنده و ذخیره سازی، تقاضا برای گسترش ظرفیت شبکه دنبال می شود. با افزایش کارایی سیستم ها، 25گیگ اترنت به شرکت ها کمک می کند تا بتوانند محصولات و خدمات جدید خود با سرعت بیشتری به بازار عرضه کنند. این نوآوری از دستگاه های هوشمندتر و داده های بزرگتری پشتیبانی می کند که 2.5 برابر سریعتر از شبکه 10G است. به گفته تحلیلگران صنعت، 25G در طول یکی دو سال آینده، سه برابر خواهد شد.
  چارلز لیانگ مدیرعامل شرکت سوپر میکرو می گوید: “اکنون زمان انتقال از شبکه 10G به شبکه 25G است و انتقال به سرعت اتفاق می افتد.” اتوموبیلهای بدون راننده، هوش مصنوعی، یادگیری ماشین و داده های بزرگ همگی محدودیت کارایی سیستم های موجود و تقاضا برای پهنای باند بیشتر شبکه را نشان می دهند. با افزایش کارایی، مقیاس پذیری بهتر و همچنین مسیر روشن و آسان ارتقا به شبکه های اترنت 100گیگ، مشتریان در حال به روزرسانی شبکه هایشان به 25گیگ هستند تا به افزایش توان شبکه برسند. این به معنای نیاز برنامه هایی است که در حال حاضر حتی به پهنای باند بیشتری نیاز دارند.
  سوپرمیکرو طیف گسترده ای از راه حل های 25G NIC را ارائه می کند که به مشتریان اجازه می دهد تا تقریبا هر سیستم سوپرمیکرو را با استفاده از تکنولوژی شبکه اترنت 25G بسازند. این مورد اطمینان سرمایه گذاری بیشتری را برای شرکت هایی که تغییر از شبکه این مورد اطمینان سرمایه گذاری بیشتری را برای شرکت هایی که تنها تکامل از یک شبکه 10G به زیرساخت شبکه 25G را آغاز کرده اند، ارائه می کند. مشتریان هم اکنون می توانند این سیستم ها را نصب و به زیرساخت موجود خود متصل کنند تا هنگامی که زمان بروزرسانی 25G فرارسید، تنها یک بروزرسانی پیکربندی نیاز بوده و نیازی به تغییر سخت افزاری و پرهزینه نیست.
  برای آنهایی که آماده به روزرسانی سوئیچ های ToR به 25G هستند، سوپرمیکرو هردو سوئیچ flagship صدگیگ و سوئیچ جدید standalone 25G را ارائه می نماید. مدل SSE-C3632S یک سوئیچ 100G است که می تواند با هر یک از 32 پورتش به 4 اسپلیت شده و تا 128 اتصال در 25G را پیکربندی کند. همچنین SSE-F3548S یک گزینه ی بسیار ارزان قیمت با 48 پورت 25G و 6 آپلینک 100G است و آپلینک ها می توانند برای پشتیبانی از 72 اتصال در 25G به 4 اسپلیت شوند.
  سوپرمیکرو همچنین سوئیچ 25G مدل SBM-25G-100 را با X11 SuperBlade ارائه می نماید. این سوئیچ می تواند استفاده شود با استفاده از محفظه 8U SuperBlade (SBE-820J) یا محفظه 6U SuperBlade (SBE-610J) و بیست ویژگی اتصال 25G، چهار پورت QSFP28 که هر پورت می تواند به عنوان اتصال آپلینک 40G یا 100G پیکربندی شود. با استفاده از کابل های اسپلیتر، پورت های انفرادی 40G می توانند به چهار پورت 10G تقسیم شوند و یا پورت 100G می تواند به 4 پورت 25G تقسیم شود.
  اترنت 25G بهره وری را در بسیاری از کابردهای متنوع بهبود می بخشد. برای مثال، مدلهای کسب و کار مرکزی یا تجارت الکترونیک همیشه متقاضی پهنای باند شبکه بیشتری هستند. به طور مشابه، محاسبات با کارایی بالا (HPC)، برنامه های توزیع شده و پایگاه داده های خوشه ای، به شبکه های سریع نیاز دارند.

  منبع: www.supermicro.nl

  کارشناسان رسیس در کنار شما هستند که مایحتاج شما را براورده کنند . شما میتوانید به راحتی با شماره تلفن 02154714 تماس بگیرید تا با کارشناسان ما ارتباط برقرار کنید و راهنمایی ها و موارد مورد نیاز خود را تهیه کنید.

  مطالب مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *