نظرات اخیر

  فایروالهای پیشتاز Cisco ASA

  Cisco ASA، اولین فایروال نسل بعدی (متمرکز بر تهدید) کمپانی سیسکو است که به صورت سازگار برای بخش جدیدی از تهدید و حفاظت پیشرفته در مقابل بدافزار طراحی شده است. Cisco ASA با سرویس های FirePOWER محافظت یکپارچه ای را در مقابل تهدیدات برای کلیه شرایط حمله شامل: قبل از حمله، در طول حمله و بعد از آن فراهم می آورد. این امر با ترکیب قابلیت های امنیتی ثابت فایروال Cisco ASA با industry-leading Sourcefire threat و ویژگی هایAdvanced Malware Protection (AMP) با هم در یک دستگاه واحد، فراهم آمده است. این راه حل به طور منحصر به فرد قابلیت های فایروالهای نسل بعدی سری Cisco ASA 5500-X را فراتر از آنچه که امروزه راه حل های NGFW پشتیبانی می کنند، گسترش می دهد. اینکه شما برای یک کسب و کار کوچک یا متوسط، یک مجموعه ی توزیع شده و یا یک دیتاسنتر واحد به محافظت نیاز داشته باشید، Cisco ASA با سرویس های FirePOWER مقیاس و زمینه مورد نیاز را در یک راه حل NGFW فراهم می کند.

  حفاظت چند لایه برتر

  Cisco ASA با سرویس های FirePOWER خدمات امنیتی نسل بعدی متمرکز بر تهدید را برای فایروال های نسل بعدی سری ASA 5500-X به ارمغان می آورد. فایروال Cisco ASA در مقابل تهدیدات شناخته شده و پیچیده حفاظت جامعی را فراهم می آورد که شامل حفاظت در مقابل حملات هدفمند و بدافزارهای مخرب است. Cisco ASA فایروالی متداول در سطح سازمانی در جهان است. Cisco ASA با سرویس های FirePOWER شامل قابلیت های زیر می باشد:
  – Site-to-site و remote access vpn و clustering پیشرفته بسیار امن، دسترسی با کارایی بالا و قابلیت دسترسی بالا برای اطمینان از تداوم کسب و کار.
  – Granular Application Visibility and Control (AVC) از بیش از 4000 application-layer و risk-based controls پشتیبانی می کند که می تواند سیستم جلوگیری از نفوذ (IPS) طراحی شده را برای بهینه سازی اثربخشی امنیتی راه اندازی نماید.
  – محصول پیشتاز کمپانی سیسکو Cisco ASA با FirePOWER next-generation IPS(NGIPS) جلوگیری از تهدیدات را با اثربخشی بالا فراهم می کند و آگاهی کامل از محتوای کاربران، زیرساخت ها، برنامه ها را برای شناسایی تهدیدات چندگانه و پاسخ دفاعی خودکار ارائه می نماید.
  – فیلترینگ URL مبتنی بر رتبه بندی و طبقه بندی، هشدار و کنترل بر روی ترافیک مشکوک وب را ارائه می نماید و سیاست ها را بر روی صدها میلیون از URLها در بیش از 80دسته اجرا می کند.
  – AMP موجب می شود فایروال این کمپانی در تشخیص موثر درز اطلاعات در صنعت فایروال پیشتاز بوده و ویژگی هایی همچون sandboxing، هزینه پایین برای خریدار دستگاه و superior protection value را فراهم می آورد که به شما در فهمیدن، کشف و توقف بدافزارها کمک می کند و تهدیداتی که در سایر لایه های امنیتی گم شده اند را پیدا کرده و جلوی آنها را می گیرد.

  فایروالهای پیشتاز Cisco ASA

  Unprecedented Network Visibility

  سیسکو ASA با FirePOWER Services به طور متمرکز توسط Cisco Firepower Management Center(به طور رسمی به عنوان Cisco FireSIGHT Management Center شناخته می شود) مدیریت می شود که تیم های امنیتی را با دید جامع و کنترل فعالیت در داخل شبکه فراهم می کند. چنین دیدی شامل کاربران، دستگاه ها، ارتباط بین ماشین های مجازی، تهدیدات، برنامه های جانبی، فایل ها و وب سایت ها می شود. نشانه های جامع و قابل اجرا برای سازش (IoCs) شبکه های دقیق و اطلاعات مربوط به رویداد را به هم مرتبط می کنند و دیدگاه بیشتری نسبت به بدافزارهای مخرب ایجاد می کنند. ابزار مدیریت سازمانی سیسکو با کنترل استقرار NGFW، به مدیران کمک می کند پیچیدگی را کاهش دهند. همچنین Cisco Firepower Management Center آگاهی محتوا را با فراهم نمودن مسیر فایل های مخرب ارائه می نماید. Cisco Security Manager مدیریت عملیات جریان کاری شبکه را به صورت متمرکز و مقیاس پذیر فراهم می کند. این خصیصه موجب ادغام یک مجموعه قدرتمند از قابلیت ها می شود که شامل مدیریت سیاست و اشیاء، مدیریت رویداد، گزارش دهی و عیب یابی برای عملکردهای فایروال سیسکو ASAدر هنگام استفاده از Cisco Firepower Management Center، می شود.

  برای مدیریت محلی روی دستگاه، شامل راه اندازی برای کسب و کارهای کوچک و متوسط، Cisco Adaptive Security Device Manager (ASDM) 7.3X، کنترل دسترسی و مدیریت پیشرفته دفاع در مقابل تهدید را فراهم می کند. ASDM V 7.3X رابط کاربری پیشرفته ای را فراهم می کند که دیدگاه های سریع بر روی روند کار و توانایی تمرین برای تجزیه و تحلیل بیشتر را ارائه می نماید.

  کاهش هزینه ها و پیچیدگی

  Cisco ASA با سرویس های FirePOWER شامل یک رویکرد یکپارچه برای دفاع در مقابل تهدید، کاهش هزینه های عملیاتی و پیچیدگی اجرایی است. این فایروال به خوبی با محیط موجود فناوری، جریان کار و شبکه سازگار است. خانواده این دستگاه بسیار مقیاس پذیر هستند؛ با سرعتی بالای چند گیگ اجرا می شوند و در هر دو محیط فیزیکی و مجازی، امنیتی قوی و پایدار در سراسر شاخه، edge اینترنت و مراکز داده را فراهم می اورند.

  با Cisco Firepower Management Center، مدیران می توانند عملیات را برای مقابله با تهدیدات ساده نمایند، تاثیرات آنها را ارزیابی کنند، سیاست های امنیتی را به طور اتوماتیک تنظیم نمایند و به راحتی هویت کاربران را به رویدادهای امنیتی نسبت دهند. Cisco Firepower Management Center به طور پیوسته نظارت می کند که چگونه شبکه در طول زمان تغییر می کند. تهدیدات جدید به طور خودکار ارزیابی می شود تا مشخص شود کدامیک از آنها می تواند بر کسب و کار شما تاثیر بگذارد. دفاع های شبکه برای تغییر شرایط تهدید سازگار می شوند، فعالیت های امنیتی حیاتی مانند تنظیم سیاست خودکار شده، در زمان و تلاش صرفه جویی می شود، در حالیکه محافظت ها و اقدامات متقابل در حالت مطلوب حفظ شده اند. Cisco Firepower Management Center براحتی با راه حل های امنیتی third-party از طریق eStreamer API ادغام می شود تا جریان کاری عملیات را ساده کرده و network fabric موجود را مناسب سازد.

  منبع: https://www.cisco.com

  مطالب مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *