نظرات اخیر

  قابلیت های جدید Dell EMC

  صنایع Dell EMC که بستر های نرم افزاری زیرساخت فوق همگرا (HCI) را در اختیار دارند، با ایجاد قابلیت های Dell EMC HCI در سرورهای جدید نسل چهارده Dell EMC PowerEdge که برنده ی جوایزی نیز شده است، بصورت قابل توجهی ترقی کرده است.
  با استفاده از این جدیدترین پلتفرم سرور PowerEdge که برای HCI طراحی و بهینه سازی شده است، مشتریان بزرگ و کوچک می توانند عملکردی با قدرت بیشتر و قابلیت پیش بینی بالاتر را با قابلیت تنظیم گسترده تری برای میزبانی طیف وسیعی از برنامه های کاربردی نرم افزاری مهم در Dell EMC VxRail و دستگاههای سری XC انتظار داشته باشند.
  “به گفته ی Chad Sakac رئیس بخش راه حل ها و پلتفرم های همگرا در Dell EMC ” مشتریانی که در پی تحولاتی در فناوری اطلاعات خود هستند به طور فزاینده ای در حال روی آوردن به زیرساخت های فوق همگرا به عنوان فنداسیونی ایده آل برای ساده سازی فناوری اطلاعات امروز و آینده اند. با استفاده از HCI به عنوان یک زیرساخت نرم افزاری، دستیابی به عملکرد نهایی و قابلیت اطمینان متکی بر ایجاد نرم افزار همراه با سخت افزاری بهینه و تنظیمات آن است. دستگاههای HCI کلید در دست، معتبر و آزمایش شده و پیش یکپارچه ی HCI، مشتریان را قادر به ایجاد زیرساخت فناوری اطلاعات مقیاس پذیر و معتبر ساخته، با اعتماد و عملکرد قابل اطمینانی که به سازمان های فناوری اطلاعات کمک میکند تا به راحتی نیازهای روزافزون کسب و کار خود را براورده سازند.”
  با توجه به تحقیقات IDC، HCI با سرعت بسیار بالایی در میان دیگر زیرساخت های همگرا در حال رشد است و درآمد جهانی آن با رشد 48.5 درصدی سالانه در سه ماهه دوم 2017 در حال افزایش است و در حال حاضر تقریبا 25٪ از کلیه راه حل های زیربنایی فروخته شده را ازآن خود کرده است. تحقیقات IDC نشان می دهد Dell EMC در سیستم های HCI جهانی رتبه اول دارد و 29 درصد از کل درآمد بخش در سه ماهه ی دوم و رشد سالانه درآمدی برابر با 149 درصد را دارد. Dell EMC VxRail یکی از سریعترین دستگاههای HCI در سطح جهان است با جذب مشتری بالا که بیش از 275٪ رشد درآمد سالانه که بیش از 5.7 برابر بیش از نرخ رشد بازار است را دارا میباشد.

  قابلیت های جدید Dell EMCDell EMC در حال حاضر ترکیبی از سادگی، چابکی و مقیاس پذیری پرتفولیوی HCI که پیشرو در صنعت خود است می باشد که قدرت و انعطاف پذیری سرورهای نسل بعدی را دارا است و برای HCI طراحی و بهینه سازی شده است. این امر موجب عملکرد و قابلیت اطمینان بیشتری برای پاسخگویی به خواسته های مشتریان را فراهم می کند، زیرا HCI به دیتاسنترهای اصلی حرکت می کند و برای اجرای طیف گسترده ای از برنامه ها و حجم کارها قابل اطمینان است.
  سرورهای نسل چهاردهم PowerEdge که مبتنی بر پردازشگر Intel® Xeon® Scalable Family هستند، شامل 150 مورد از الزامات خاص برای ذخیره سازی نرم افزاری (SDS) است که منحصرا برای HCI بهینه شده اند. این شامل پشتیبانی پیشرفته برای SSD ها در استقرار های scale-out و راه اندازی سریعتر و مدیریت ساده ی ذخیره سازی اطلاعات و خنک سازی بهتر درایو برای افزایش قابلیت اطمینان؛ و رابط کاربر مشترک و اختیاری در سراسر سرور و پلتفرم های HCI برای قابلیت های مدیریتی سیستم های EMC Dell می باشد.
  به روز رسانی پورتفولیوی Dell EMC HCI به مشتریان دسترسی بسیار سریعتری به برنامه ها و داده ها ، بسامد ساعت بالاتر، کانال های حافظه بیشتر و حافظه سریع تری را داده که منجر به قدرت پردازشی 1.7 برابر و 62٪ پهنای باند داخلی بالاتری می شود.
  دستگاههای Dell EMC HCI عبارتند از خانواده Dell EMC VxRail Appliance که توسط VMware vSAN ™ طراحی شده با همکاری وی ساخته شده است و سری Dell EMC XC برای مشتریانی که به دنبال انتخاب هیپنوتیزورها هستند، از جمله Microsoft Hyper-V ویا محیط های multi-hypervisor. این دستگاه های HCI کل چرخه عمر را با اتوماسیون پیشرفته ساده سازی کرده است- با نرم افزار منحصر به فردی که استقرار، مدیریت، مقیاس سازی، پشتیبانی و نگهداری را برای مشتریان از روز اول آسان تر می کند.
  دستگاههای Dell EMC VxRail در سرورهای نسل چهاردهم PowerEdge عملکردی قدرتمند و قابل پیش بینی در میلیون ها گزینه پیکربندی انعطاف پذیر برای پاسخگویی به هر مورد استفاده از HCI و حجم کاری ماموریت بحرانی را در محیط های VMware ارائه می دهد. انتظاراتی که مشتریان VxRail می توانند داشته باشند عبارتند از:
  • عملکرد بهتر برای برنامه های پرطرفدار با 2 برابر IOPS بالاتر (عملیات ورودی / خروجی در هر ثانیه)، و بیش از 2 برابر زمان پاسخ سریعتر
  • عملکرد بسیار قابل اعتماد با 9 برابر زمان پاسخ دهی سریعتر و قابل پیش بینی تر در کمتر از یک میلیونیوم ثانیه
  • گزینه های بیشتر برای استقرار کاملا مناسب با میلیون ها گزینه ی تنظیم بیشتر از جمله گزینه های بیشتر پردازنده، SATA SSD های جدید، گزینه های اتصال به شبکه های اضافی، و گسترش بیشتر GPU برای مطابقت با نیازهای HCI مشتری
  • پشتیبانی از NAS با استفاده از نرم افزار با Dell EMC Isilon SD Edge برای مدیریت از راه دور و یا راه اندازی فایل های edge-to-core ، پیوستن به همسان سازی از راه دور VxRail ، ذخیره سازی ابری و قابلیت های مدیریت

  سری Dell EMC XC در سرورهای PowerEdge نسل چهاردهم کارایی بالاتری را برای حجم کاری، سرعت های شبکه ای سریع تر و تنظیمات جدید NVMe / SSD فراهم می کند. به طور خاص، با دستگاههای جدید Dell EMC XC سری، مشتریان می توانند انتظار داشته باشند:
  • افزایش کارایی برای محاسبه حجم کار فشرده با حداکثر 50٪ هسته اضافی در هر دستگاه
  • تا 93٪ افزایش توانایی محاسبه برای حجم کاری با تراکم ذخیره سازی به عنوان یک نیاز اولیه
  • موارد استفاده گسترده در محیط های VDI برای نیازهای محاسباتی پیچیده با 50٪ قدرت بیشتر GPU

  منبع : www.Douran.com

  مطالب مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *