نظرات اخیر

  معرفی Enclosure مقرون بصرفه برای ذخیره ساز QNAP NAS

  معرفی Enclosure مقرون بصرفه برای ذخیره ساز QNAP NAS

  معرفی Enclosure مقرون به صرفه برای ذخیره ساز QNAP NAS با نرخ انتقال داده 6Gbps :REXP-1210U-RP / REXP-1610U-RP

  امروزه دستگاه‌های جدید Enclosure مدل های REXP-1210U-RP و REXP-1610U-RP را به صورتی راه اندازی کرده اند که از هاردهای SATA و SSD با 6Gbps پشتیبانی کند. به منظور گسترش فضای ذخیره سازی یک دستگاه QNAP NAS ، استفاده از دستگاه های Enclosure راه حل مناسب و مقرون به صرفه ای برای سازمان‌ها با رشد شدید داده ها ( مانند آرشیو داده ها، ذخیره سازی مدیا با وضوح بالا و نظارت تصویری ) بدون نیاز به سرمایه گذاری پیشین می باشد.

  دیوید طائو مدیر محصول QNAP میگوید: “رشد سریع داده ها باعث می شود راه حل استفاده از ذخیره سازهای منعطف یک اولویت در سازمان ها باشد ” همچنین افزود QNAP” طیف گسترده‌ای از Enclosure با رابط های مختلف انتقال و قیمت ها را فراهم می سازد، همچنین نیاز به ظرفیت بالاتر و هزینه‌های پایین را برای حل نیازهای ذخیره داده ها و پشتیبان گیری از آنها را فراهم میسازد.”

  سری جدید REXP-x10U-RP امکان راحتی پلاگین و استفاده برای گسترش ظرفیت به صورت یکپارچه را فراهم می کند. با مدیریت ذخیره سازی و Snapshot های قدرتمند، مدیران می توانند به راحتی عملیات گسترش را پیکربندی کرده و سلامت هر Enclosure و دیسک های موجود در آنها را کنترل کنند. دستگاه QNAP NAS با تنظیمات حالت پشتیبانی از فایل های گمشده بر روی دستگاه Enclosure برای محافظت از داده ها استفاده میکند.

  سری REXP-x10U-RP به عنوان یک راهکار امن و نسخه پشتیبان تهیه بودجه برای QNAP NAS عمل می کند. مدیران می توانند داده های NAS را بر روی دستگاه REXP-x10U-RP در زمان واقعی یا برنامه ریزی شده با استفاده از RTRR (Real Time Remote Replication) یا rsync پشتیبان گیری(Back up) کنند، در حالی که پشتیبانی از QJBOD Express ( JBOD رومینگ را محفوظ می کند) به مهاجرت اطلاعات ذخیره شده در REXP -x10U-RP به NAS دیگر بدون نیاز به اتصال به شبکه کمک می کند.

  دستگاه سری REXP-x10U-RP سری QNAP NAS های زیر را پشتیبانی می کند:

  TDS-16489U, TES-x85U, TVS-1582TU, TVS-ECx80U-SAS-RP (R2), TS-ECx80U (R2), TS-ECx79U-SAS-RP, SS-ECx79U-SAS-RP, TS-ECx79U-RP, TS-x79U-RP, TS-x73U/-RP, TVS-x71U/-RP

  منبع خبر: www.qnap.com

  کارشناسان رسیس در کنار شما هستند که مایحتاج شما را براورده کنند . شما میتوانید به راحتی با شماره تلفن 02154714 تماس بگیرید تا با کارشناسان ما ارتباط برقرار کنید و راهنمایی ها و موارد مورد نیاز خود را تهیه کنید.

  مطالب مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *