آنتی ویروس کسپرسکی ( Kaspersky )

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

شرکت Kaspersky در سال 1997 توسط ناتالیا کسپرسکی و یوگنی کسپرسکی در کشور روسیه تآسیس شد ، دفتر مرکزی آن شهر مسکو در کشور روسیه است. این شرکت دارای نمایندگی در بسیاری از کشورهای جهان مانند بریتانیا، آلمان، لهستان، فرانسه، هلند، رومانی، ژاپن ، کره جنوبی، آمریکا، چین و … می باشد.
Kaspersky در سال 2009 موفق به دریافت نشان دولتی از رئیس جمهور آن زمان، دمیتری مدودف برای تلاش جهت بهبود امنیت کشور دریافت کرد. همچنین در همان سال توانست جایزه دوستی با جمهوری خلق چین را نیز دریافت کند. این شرکت موفق به کسب گواهینامه ها و جوایز متعددی از مراکز آزمایشگاهی و سازمان های مستقل و نشریات معتبر ITدر دنیا می باشد.
هوش عمیق و خطرناک امنیتی آزمایشگاه کسپرسکی به طور مداوم به راه حل های امنیتی و نسل آینده برای حفاظت از کسب و کار، زیرساخت های حیاتی، دولت ها و مصرف کنندگان در سراسر جهان تبدیل می شود.
در حال حاضر شرکت کسپرسکی در بیش از 200 کشور دارای نمایندگی می باشد.

[/vc_column_text][vc_column_text css=”.vc_custom_1591772142572{padding-top: 20px !important;padding-bottom: 20px !important;}”]

محصولات سازمانی

[/vc_column_text][vc_column_text css=”.vc_custom_1591772163330{margin-bottom: 20px !important;}”]

• محصولات کسب و کارهای کوچک:
– Kaspersky Small Office Security برای سازمان هایی مورد استفاده است که بین 5 تا 50 کامپیوتر، چند سرور و تعداد محدودی گوشی تلفنم استفاده می کنند.
• محصولات کسب و کارهای متوسط و بزرگ :
– Kaspersky EndPoint Security for Business Cloud برای کسب و کارهای متوسط طراحی شده است.
– Kaspersky EndPoint Security for Business Select از هر نوع کسب و کار در برابر هر گونه تهدید اینترنتی، در هر دستگاه و هر پلت فرم محافظت می کند.
– Kaspersky EndPoint Security for Business Advanced ترکیبی از امنیت و کارآیی فناوری اطلاعات برای ارائه محافظت از داده ها انعطاف پذیر و پیشگیرانه و امنیت سایبری چابک برای کسب و کارهای مختلف است.
– Kaspersky Total Security for Business Total راهکار نهایی مدیریت سیستم ها و امنیت در شبکه کسب و کارهای بزرگ است.

خدمات زیر توسط شرکت رسیس به صورت رایگان قابل ارائه می باشد.
نصب آزمایشی به مدت حداقل 30 روز
نصب لایسنس بر روی تعدادی از کاربران سازمان
آموزش کامل آنتی ویروس کسپرسکی
پشتیبانی به صورت حضوری، تلفنی، ریموتی

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row css=”.vc_custom_1520327725280{margin-bottom: 40px !important;}”][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”3105″ img_size=”large” alignment=”center” style=”vc_box_shadow_3d”][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”3103″ img_size=”large” alignment=”center” style=”vc_box_shadow_3d”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text css=”.vc_custom_1591772182409{padding-top: 20px !important;padding-bottom: 20px !important;}”]

آنتی ویروس کسپرسکی را در av-test.org مقایسه کنید .

[/vc_column_text][vc_single_image image=”3107″ img_size=”large” alignment=”center” style=”vc_box_shadow_border” onclick=”custom_link” img_link_target=”_blank” link=”http://av-test.org”][/vc_column][/vc_row]