نظرات اخیر

  Dell EMC PowerStore راهکار ذخیره سازیِ عصر اطلاعات

  Dell EMC PowerStore راهکار ذخیره سازیِ عصر اطلاعات

  در عصر اطلاعات، ترکیبی از حجم فراوانِ داده ها و نوآوری های مبتنی بر تکنولوژی موجب شده همه ی کسب و کارها به سمت تهدیدات در حرکت باشند. و بسیاری به این نتیجه رسیده اند که تحولات دیجیتالی می تواند کاملا پیچیده و چالش برانگیز باشد.

  در حال حاضر، داده ها از تنوع بیشتری برخوردار شده و در بخش های مختلف اعم از لبه شبکه، فضای ابری و غیره پردازش و ذخیره می شوند. چالشی که در حال حاضر اکثر سازمان ها با آن مواجه هستند، یافتن یک زیرساخت واحد است تا بتوانند کلیه ی نیازهای مرتبط با داده های خود را پوشش دهند. بنابراین به کارگیریِ زیرساخت های نامناسب، موجب می شود باگ های امنیتی مختلفی به وجود آید که می بایست هر یک به طور مستقل مدیریت شوند.

  از سوی دیگر، تیم فناوری اطلاعات در تلاش است تا سطوح بالاتری از سادگی و سرعت را در اختیار کسب و کارها قرار دهد. لازم به ذکر است فضای ذخیره سازی که در محیط فیزیکی سازمان ارائه می شود می بایست  انعطاف پذیری فضای ابری را داشته و  با چارچوب های مدیریتی فعلی سازگار گردد.

  Dell EMC PowerStore راهکار مناسب ذخیره سازی

  Dell EMC PowerStore یک تجهیز ذخیره سازی مدرن است که اساسا برای عصر جدید اطلاعات طراحی شده است. این پلتفرم جدید، دنیای ذخیره سازی داده ها را متحول ساخته و به سازمان ها کمک می کند تا چالش های فوق الذکر را پشت سر بگذارند. این راهکار ذخیره سازی کاملا داده محور بوده و از قدرت انطباق پذیری بالایی برخوردار می باشد.

  ذخیره سازهای PowerStore به سطوح جدیدی از سادگی و سرعت عملیاتی دست می یابند. آن ها سادگی فضای ابری عمومی را در کنار زیرساخت های محیط های فیزیکی قرار داده و با استفاده از machine learning و قابلیت اتوماسیون، موجب تسهیل عملکرد های سازمانی می گردد.

  Dell EMC PowerStore یک راهکار ذخیره سازی نسل جدید بوده و برای مشتریانی مناسب است که در جستجوی ارزش، انعطاف پذیری و سادگی هستند.

  dell emc products

  با انتخاب Dell EMC PowerStore بهترین ها را برای سازمان خود رقم بزنید

  ذخیره سازها به مرور زمان، تکامل یافته تا بتوانند نقش موثری بر روی دیتاسنترها داشته باشند و همچنین بتوانند روند کاری سازمان را به سطح مطلوبی برسانند. Dell EMC PowerStore از بهترین و جدیدترین تکنولوژی های ذخیره سازی برخوردار بوده و تجهیزات جدیدی را در کنار خدمات پیشرفته ارائه داده تا ذخیره سازی داده ها در محیط های فیزیکی را به تکامل برسانند.

  Any workload

  ساختار PowerStore به گونه ای است که با استفاده از جدیدترین تکنولوژی ها می تواند از قالب های مختلف مانند block، file و VMware vVol پشتیبانی نموده و متعاقبا فرایندهای کاری مدرن و سنتی اعم از دیتابیس ها، اپلیکیشن های ERP و EMR، اپلیکیشن های فضای ابری و همچنین فرایندهای کاری مبتنی بر فایل را ارائه می دهد.

  این ذخیره ساز در یک تجهیز با فرم فکتور 2U عرضه شده و توانایی تطبیق اپلیکیشن ها، شبکه های چندپروتکلی و ذخیره سازهای گوناگون ( با فرمت های فیزیکی و مجازی، containerها و فایل های traditional) را در اختیار کاربران خود قرار می دهد. در ضمن به بخش فناوری اطلاعات در تسهیل و یکپارچه سازی زیرساخت ها، کمک فراوانی می کند.

  Performance optimized

  طراحیِ Dell EMC PowerStore به گونه ای است که بتواند از قابلیت های نسل جدید مانند end-to-end NVMe3 و dual port Intel Optane solid state drive (SSD) استفاده کند. این ذخیره ساز در مقایسه با ذخیره سازهای میان رده ی قبلی، قادر به ارائه هفت برابر IOPs4 بیشتر و سه برابر سرعت بیشتر می باشد.

  Scale up

  پیکربندی اولیه ی PowerStore بسیار ساده و در عین حال کاملا موثر است. در ضمن عملکرد و ظرفیت را می توان به طور جداگانه و مستقل، توسعه داد. با قرار دادن PowerStore در حالتactive-active، می توان به ظرفیتی معادل 2.8 PB دست یافت.

  Efficiency without compromise

  یکی دیگر از مزایای بی شمار PowerStore هزینه های پایین آن است. ضمن این که قابلیت های deduplication و compression به لطف شتاب دهنده ی سخت افزاریِ QuickAssist  همیشه فعال می باشند. علاوه بر موارد فوق، کاهش حجم داده ها یا همان data reduction به نسبت  4:1   و البته بدون کوچک ترین تاثیر منفی را تضمین می کند.

  simpler and more intelligent

  PowerStore تنها به عملکرد مطلوب و توسعه پذیری بالا محدود نمی شود؛ بلکه قادر به ارائه سطوح مختلفی از هوش مصنوعی و اتوماسیون نیز می باشد که در نتیجه به کارگیریِ آن را بسیار ساده می سازد.

  Programmable infrastructure

  PowerStore قادر است روند ذخیره سازی داده ها را از طریق یکپارچه سازی VMware با پلتفرم گسترده ای از چارچوب های اتوماسیون و مدیریتی، تسهیل کند. در ضمن می توان خدمات PowerStore را به صورت مستقیم و از مجموعه ابزارهایی که بیشتر استفاده می شوند، دریافت کرد.

  Autonomous appliance

  PowerStore به واسطه برخورداری از هوش مصنوعی، نیاز به انجام کارهای مختلف وقت گیر را از بین می برد. به این ترتیب فرایندهایی که به زمان و کار بیشتری نیاز دارند، توسط قابلیت machine learning در PowerStore به صورت خودکار در می آیند.

  Proactive health analytics 

  نرم افزار CloudIQ، با اطلاعاتی که ارائه می دهد، زمینه مدیریت موثرتر و تصمیم گیری های سریع تر در خصوص ذخیره سازی داده ها را برای مدیران شبکه فراهم می کند. اپلیکیشن های مبتنی بر فضای ابری این فرصت را دارند که با کنار هم قرار دادن قابلیت machine learning و تجزیه و تحلیل پیشرفته، میزان تهدیدات را کاهش داده و موارد مشکوک را شناسایی کنند. علاوه بر این به دپارتمان فناوری اطلاعات این امکان داده می شود برای نیازهای ذخیره سازی آینده خود، برنامه ریزی کنند. به طور کلی باید گفت CloudIQ موجب تسهیل مدیریت بر فضای ذخیره سازی می شود تا سازمان ها بدون نگرانی به اهداف کسب و کار خود بپردازند.

  Flexible architecture

  بخش نرم افزاریِ PowerStore تحت عنوان PowerStoreOS، نقش موثری در بهبود عملکردهای سازمانی داشته و همچنین تحمل خطا و میزان امنیت را به طور قابل توجهی ارتقا می بخشد.

  مزایای PowerStore تمام شدنی نیست و ارزش های فراوانی را در خصوص ذخیره سازی ارائه می دهد. مزایای رقابتی فراوانی را در مقایسه با سایر راهکارهای ذخیره سازی ارائه می دهد. نه تنها نیازهای فعلی سازمان ها را پوشش می دهد، بلکه انقلابی در روش های روز دیتاسنترها پدید آورده است.

  برای مشاهده سایر ویدئوهای آموزشی اینجا کلیک کنید

  مطالب مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *