نظرات اخیر

  محافظت از کد نویسی اپلیکیشن ها با Dell Digital

  محافظت از کد نویسی اپلیکیشن ها با Dell Digital

  Dell Digital به عنوان دپارتمان IT کمپانی Dell Technologies تصمیم گرفت محیطی انعطاف پذیر، با عملکرد بالا و مقرون به صرفه ایجاد کند تا به توسعه دهندگان خدمات Dell در ارتقا بهره وری و اثربخشی کمک کند. آن ها راهکارهای VMware Tanzu Kubernetes و Dell data protection را انتخاب کردند تا نحوه ی پاسخگویی به نیازهای آینده و نوآوری ها را به تصویر بکشند.

  راهکار Kubernetes قابلیت هایی مانند انعطاف پذیری، بهره وری و صرفه جویی اقتصادی را در اختیار توسعه دهندگان اپلیکیشن ها قرار می دهد. و برای محقق شدن این امر، به همکاری بین سازمان های فناوری اطلاعات و توسعه دهندگان اپلیکیشن ها نیاز است.

  تیم Dell Digital برای ترویج همکاری، یک زیرساخت بدون اصطکاک برای تیم توسعه دهندگان اپلیکیشن ها در نظر گرفت؛ این در حالی است که قادر است همان قابلیت های onboarding و transaction را به عنوان ارائه دهندگان خدمات فضای ابری با عملکرد بالاتر، امنیت قوی تر و همین طور هزینه های پایین تر ارائه دهد.

   

  Dell Digital در جایگزینی با Kubernetes، نیاز به تسهیلِ ایمن سازی محیط های container؛ یعنی جایی که داده های مهم قرار دارند، را تشخیص داد.

  در ضمن Dell Digital به منظور تسهیل فرایند ایمن سازی محیط های Tanzu Kubernetes، نرم افزار Dell PowerProtect را به کار گرفت. راهکار امنیتیِ Dell PowerProtect برای محیط های ابری Kubernetes، امنیتی جامع و کارآمد رقم می زند.

  نرم افزار PowerProtect Data Manager، ابزارهای self-service را در اختیار توسعه دهندگان اپلیکیشنِ Dell  قرار داده تا بتوانند به سادگی و با حذف پیچیدگی ها از طریق اتوماسیون، کار خود را انجام دهند. ضمن اینکه قابلیت محافظت از Kubernetes و سایر محتواها را برای محیط های کاری ترکیبی فراهم می کند.

  Dell Digital به منظور افزایش انعطاف پذیری، راهکار PowerProtect Cyber Recovery را برگزید. این راهکار ساده و مقرون به صرفه، مزایایی مانند ایزوله سازی به همراه بازیابی داده ها و عملکرد مجدد سیستم پس از یک حمله سایبری (cyber recovery) را بدون تغییر  ارائه می دهد.

  اکنون Dell Digital با استفاده از این راهکارهای محافظت از داده ها، می تواند فرایندی ساده را برای توسعه ی کدهای اپلیکیشن ها، عرضه ی آن ها و همین طور کیفیت و امنیت شان ارائه دهد؛ این در حالی است که بهره وری برنامه نویسان نیز افزایش پیدا می کند.

  راهکار Dell PowerProtect به Dell Digital این امکان را می دهد که از container، app و single-source یک VM محافظت نموده، از مزایای Transparent Snapshots برای ارائه بکاپِ crash-consistent و محدود کردن vProxyها  استفاده نماید، سازگاری با اپلیکیشن ها و فضای ابری را ارائه دهد، ایزوله سازی نماید، cyber recovery را به صورت هوشمند انجام دهد.

   

   

  Dell Digital با استفاده از قابلیت محافظت از داده ها Dell و Tanzu Kubernetes موفق شد تعداد 70000 کانتینر را در عرض 9 ماه به 170000 کانتینر برساند، بدون این که تعداد پرسنل را افزایش دهد. به عبارتی 150 درصد افزایش داشت.

  البته مزایای آن، فقط به همین جا محدود نمی شود، بلکه Dell Digital توانست یک محیطِ Kubernetes موثر و توسعه پذیر ایجاد کند.

  Dell Digital با بهره گیری از مزایای PowerProtect قادر است restore کردن را با قابلیت اطمینان بالایی انجام داده و همچنین با استفاده از Cyber Recovery از داده ها در برابر حملات باج افزاری محافظت نماید.

  راهکارِ مذکور، بسیار ساده و مقرون به صرفه بوده و موجب کاهش 200 درصدی در نوشتن کدها یا به عبارتی کاهش 8 ساعت اداری در ماه می گردد. علاوه بر این، راهکاری است که از قابلیت توسعه پذیری نیز برخوردار است و با یک Single Data Manager می تواند از 70 cluster محافظت نموده و پالیسی های امنیتی را به طور خودکار به clusterهای جدید نیز تعمیم دهد.

   

  Fortiweb

    مشاهده انواع ذخیره ساز DellEmc

   

   

  مطالب مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *