نظرات اخیر

  راهکارهای ذخیره سازی مختص مراکز درمانی

  راهکارهای ذخیره سازی مختص مراکز درمانی

  امروزه شاهد پیشرفت های فراوانی در تکنولوژی هستیم؛ این پیشرفت ها شامل روش های مراقبت از بیماران توسط متخصصان نیز می گردد؛ اعم از نگهداری سوابق بیمار، توالی یابی ژنوم ها و دیجیتالی کردن اسلایدهای پاتولوژی که همگی توسط کمپانی Dell ارائه می گردد.

  آینده ی بیمارستان ها

  استفاده از هوش مصنوعی (AI) و همچنین Machine Learning (ML) برای داده ها و سیستم ذخیره سازی آن ها، تاثیر فراوانی بر روی سرعت تجزیه و تحلیل داده ها دارد. زمانی که فرایندهای کاری جدید در کنار هوش مصنوعی، ML و فناوری زیرساخت های مدرن شده، قرار می گیرد، به سازمان های مراقبت های بهداشتی این امکان را می دهد که در حوزه مراقبت از بیماران و همین طور ذخیره سازی داده ها، تحول عظیمی به وجود آورند.

  سوابق الکترونیکی بیماران (EHR)

  سوابق الکترونیکی بیماران را می توان استانداردی برای ذخیره سازی مختص مراکز درمانی مربوط به بیماران و در نتیجه ارتقا کیفیت و افزایش دقت در فرایند درمان دانست.

  آسیب شناسی دیجیتالی ذخیره سازی مختص مراکز درمانی

  با توجه به سرعت رشد در اطلاعات درمانی و تشخیصی، توصیه می شود بخش IT مراکز بهداشت و درمان، زیرساخت های قوی تری برای دیجیتالی سازی و ذخیره سازی مختص مراکز درمانی فراهم کنند. تبدیل نمودن اسلایدهای پزشکی به فایل های دیجیتالی باعث می شود آسیب شناسان داده های به دست آمده ی خود را به سرعت مورد تجزیه و تحلیل قرار داده و به اشتراک بگذارند. این امر در نهایت به ارتقا مشارکت و تسریع تصمیم گیری های کلینیکی می انجامد.

  توالی یابی نسل جدید (NGS)

  یافته های ژنومی، پیشرفت های دارویی و کشفیات دنیای پزشکی در حال گسترش است. Next Generation Sequencing (NGS) در حال تولید حجم فراوانی از داده هاست که می بایست به صورت کاملا موثر آنالیز و ذخیره شوند. در نتیجه، راهکارهای ذخیره سازی که با توجه به این شرایط مورد استفاده قرار می گیرند، می بایست بسیار کامل تر و بی نقص تر باشند.

  راهکارهای نوآورانه Dell Technologies برای خدمات بهداشت و درمان

  Top 10

  ده سازمان برتر بهداشت و درمانِ سراسر جهان از PowerMax/VMAX

  استفاده می کنند.

  65%

   

  65 درصد از زیرساخت های ذخیره سازی در بیمارستان های ایالات متحده بر روی سیستم های Dell  اجرا می شود.

  +8K

  راهکارهای Dell که با هدف صنعت بهداشت و درمان ارائه شده، توسط 8 هزار بیمارستان در سراسر جهان مورد استفاده قرار گرفته اند.

   

  ذخیره ساز Dell emc

  مطالب مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *