raisons

شرکت DELL EMC یک شرکت چند ملیتی آمریکایی است که دفتر مرکزی آن در هاپکینتون ، ماساچوست ، ایالات متحده است. Dell EMC به فروش ذخیره اطلاعات ، امنیت اطلاعات ، مجازی سازی ، تجزیه و تحلیل ، رایانش ابری و سایر محصولات و خدمات می پردازد که سازمان ها را قادر می سازد داده ها را ذخیره ، مدیریت ، محافظت و تجزیه و تحلیل کنند.

شرکت Dell EMC در زمینه محصولات ذخیره سازی دارای سه دسته بندی کلی می باشد:

 • Primary Storage
 • Unstructured Data Storage
 • Data Storage Essentials
harddrive

Primary Storage

: PowerMax

 • این محصول با استفاده از ارتباطات NVMe، Real time machine learning، جابجایی یکپارچه ابری و پهنای باند پایدار 350 GB/S، موجب می گردد تا Workload های ضروری سازمان شما، با سرعت بالا نیازمندی های سازمان شما را تامین نماید.

PowerFlex:

 • راهکار ذخیره سازی مبتنی بر نرم افزار PowerFlex موجب سهولت در سازمان هایی می گردد که به دنبال مدرن سازی دیتاسنتر خود هستند. این محصول ضمن ساده سازی مدیریت ها زیرساخت و عملکردها، موجب انعطاف پذیری فوق العاده، مقیاس پذیری گسترده و عملکرد در سطح اینترپرایز گردیده است.

XtremeIO:

 • این محصول به طور چشمگیری موجب بهره وری عملیات IT، تغییر گردش کار برنامه ها با استفاده از copy data management و کاهش فضای ذخیره سازی به کمک inline data deduplication گردیده است. همه موارد ذکر گردیده با عملکرد بالای پایدار و availability پیشرفته با Dell EMC Xtreme IO محقق گردیده است.

PowerStore:

 • خانواده جدید PowerStore با زیرساخت داده محور ، هوشمند و قابل انعطاف موجب حذف workload های سنتی گردیده است.
primarystorage2

Unstructured Data Storage

unstructure dellemc

PowerScale

 • Dell Technologies موجب فراهم آوردن راهکارهای درجه اول NAS و درجه اول سرور در جهان گردیده است. انعطاف پذیری معماری مبتنی بر نرم افزار را با نوآوری های سخت افزاری در هم آمیخته است تا شما بتوانید سریع تر و سریع تر حرکت کنید.

Dell EMC ECS

 • پلتفرم ذخیره سازی اشیا ECS دارای مقیاس پذیری، عملکرد، انعطاف پذیری و از لحاظ اقتصادی بی نظیر است. ECS به عنوان دستگاه turnkey یا یک مدل مبتنی بر نرم افزار قابل استفاده است و سازگاری غنی از S3 را در یک معماری توزیع شده در سطح جهان ارائه می دهد. هم چنین سازمان ها را قادر می سازد تا workloadهای شرکتی مانند cloud-native ، بایگانی ، IoT ، AI و برنامه های تجزیه و تحلیل داده های بزرگ در مقیاس بزرگ پشتیبانی کنند.

Streaming Data Platform

 • Dell EMC Streaming Data Platform ، یک پلتفرم نرم افزاری مبتکرانه و سازمانی است که به سازمان ها این امکان را می دهد که داده های historical و real-time خود را در یک زیرساخت auto-scale و مدل برنامه ریزی شده، پیاده سازی نمایند. با استفاده از برنامه Streaming Data ، سازمان ها می توانند از طریق استفاده از داده های بدون ساختار خود به نوآوری دست یابند.

Data Storage Essentials

CloudIQ

 • این محصول با تلفیق هوش ماشین و هوش انسانی این امکان را برای مدیران storage ها فراهم آورده است تا بتوانند از محیط Dell EMC شان مدیریت کارامدتر و اقداماتی که نیاز است که بر روی داده ها انجام شود، صورت گیرد. CloudIQ بر روی PowerMax، PowerStore، PowerScale، PowerVault، Unity XT، XtremeIO، SC Series، VxBlock و سوییچ های Connectrix پشتیبانی می گردد.

DataIQ

 • یک نرم افزار مانیتورینگ استوریج و مدیریت بر داده های بدون ساختار می باشد که سازمان ها را قادر می سازد تا داده ها را شناسایی، طبقه بندی کنند و آن ها را بین سیستم های ذخیره سازی گوناگون و ابر منتقل سازد. DataIQ با استفاده از unified file system محصول PowerScale، ECS و پلتفرم های third-party و Cloud به شما دید منحصر به فردی راجب میزان مصرف داده، وضعیت سلامت Storage همزمان با قابلیت های Self-service به منظور انتقال داده متناسب با نیاز کاربران می دهد.

Connectrix SAN

 • سوییچ های خانواده Dell EMC Connectrix اطلاعات مهم حیاتی سازمان شما را به سرعت و ایمن با بالاترین عملکرد، بالاترین availability و reliability بی نظیر به مکان مورد نیاز منتقل می کنند.
unstructure dellemc

Dell EMC logo topsales

DELLEMC hard drive slots Top Sales

ITEMP/N
Unity SYSPACK 4X600GB 10K SAS 25X2.5400-BGCO
Unity SYSPACK 4X1.8TGB 10K SAS 25X2.5400-BGCL
Unity 400GB FAST CACHE 25X2.5 SSD400-BFXP
Unity 1.8TB 10K SAS 25X2.5 DRIVE400-BFXO
D4 1.6TB SAS FLASH 25X2.5 SSD400-BFXN
D4 6TB NLSAS 15X3.5 DRIVE400-BFVV
D4 800GB SAS FLASH 25X2.5 SSD400-BFXU