نظرات اخیر

  تفاوت فایروال های سری D فورتی گیت با فایروال های سری E

  فایروال های فورتی گیت سری E و سری D  را برای شما در این پست شرح خواهیم داد ، این دو سری از محصولات فورتی گیت که ساخت شرکت فورتی نت هستند ،سری E محصولات جدیدتری نسبت به سری D هستند و براساس تحقیقات انجام شده دستگاه های بسیار قوی تری نیز هستند. آنها پردازنده هایی به روز شده دارند و در نتیجه بهتر می توانند اسکن AV و رمزگذاری SSL را انجام دهند. به عبارت دیگر؛ فایروال های سری E آخرین نسل از پردازنده های محتوا را دارند که سرعت بالاتر و گزینه های رمزگذاری در دسترس بیشتری برای تخلیه سخت افزار را ارائه می کنند. آنها همچنین دارای یک مولد عدد تصادفی ثابت سخت افزاری هستند.

  در تجهیزات شرکت فورتی نت از دو عدد ASIC استفاده می شود  (Network Processor)NP و CP (Content Processor) یا در سری جدید E ، نسلCP  از سری 8 به 9 ارتقا یافته است. سری 9 از 150 میلیون ترانزیستور تشکیل شده است و مبتنی بر فناوری 40 nm می باشد. به یاد داشته باشیم که CP وظیفه بررسی Flow-Based ، آنتی ویروس، VPN  و SSL  را بر عهده دارد. توان پردازش سری E به میزان قابل توجهی افزایش یافته است. البته در تمام سری های این محصول از این ASIC استفاده نمی شود و در سری های کوچکتر از  SOC استفاده می شود.

  فایروالهای سری E دارای پردازنده های NP6 و CP9 هستند و فایروالهای سری D دارای پردازنده های NP6 و CP8. برای مثال معماری دو فایروال 300E و 300D به شکل زیر می باشد:

  01 تفاوت فایروال های سری D و سری E فورتی گیت

  کارشناسان رسیس در کنار شما هستند که مایحتاج شما را براورده کنند . شما میتوانید به راحتی با شماره تلفن 02154714 تماس بگیرید تا با کارشناسان ما ارتباط برقرار کنید و راهنمایی ها و موارد مورد نیاز خود را تهیه کنید.

  مطالب مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *