نظرات اخیر

  تجربه سرعت 10G در محصولات NAS کیونپ

  یک شبکه 10GbE  ( 10 گیگابایت اترنت ) برای شرکتهایی که تقاضای پهنای باند بالا برای مجازی سازی و بک آپ گیری سریع و بازیابی مقدار زیادی از داده ها نیاز دارند، ضروری است. کیونپ مجموعه ای از دستگاه های خود را با قابلیت 10GbE به عنوان یک راه حل ذخیره سازی مقرون به صرفه و قابل اطمینان برای محیط های 10GbE عرضه کرده است.

  سرعت 10G در محصولات NAS کیونپ

  پهنای باند ناکافی برای محیط های مجازی

  شبکه های سنتی از استانداردهای در حال توسعه اترنت ( از جمله 100 مگابایت تا 1 گیگابایت ) استفاده کرده اند و تا همین اواخر نیز 1GbE برای زیرساخت های IT معمولی کافی بود. با ایجاد مجازی سازی و Cloud ، 1GbE می تواند یک ضعف بزرگ باشد که امکان توسعه را کاهش داده و از پیشرفت محیط های مجازی سازمان ها جلوگیری کند.

   

  سرعت 10G در محصولات NAS کیونپ

  مزایای اتصال 10GbE

  اتصال 10GbE حدودا ده برابر پهنای باند 1GbE می باشد، باعث افزایش بیشتر در ارائه خدمات و افزایش در عملکرد شبکه می شود. بسیاری از تجهیزات کیونپ NAS با 10GbE طراحی شده اند و با خرید و نصب یک آداپتور 10GbE  بلافاصله ارتقا می یابند. همچنین کیونپ NAS با استاندارد 10GbE در دسترس است.

   

  آزاد کردن پتانسیل کامل مجازی سازی

  زیرساخت های فناوری اطاعات مدرن به طور فزاینده ای روی سرویس دهنده های مجازی و برنامه های کاربردی برای جایگزینی سرورها و تجهیزات فیزیکی قرار می گیرند. کیونپ NAS دارای مجوز های VMware® Certified, Citrix® Certified, و   Microsoft® Hyper-V Compliant به منظور اجازه دادن به سازمان ها در بهره گیری از تمامی مزایای مجازی سازی و به طور انعطاف پذیری محیط های مجازی سازی است. با قابلیت 10GbE این پتانسیل مجازی سازی را می توان به طور کامل تحقق بخشید و تعداد بیشتری از خدمات را به محیط مجازی متصل کرد.

  بهبود عملکرد کلی شبکه و کارهای روزمره

  با پهنای باند ده برابر، سازمان ها از منافع بالاتری برخوردار خواهند بود. بک آپ گیری و نصب و راه اندازی نرم افزار را به چندین ایستگاه کاری می توان بدون تاثیر بر عملکرد شبکه انجام داد و و داده های بزرگ برنامه ها با سرعت زیادی اجرا خواهند شد.

  ذخیره سازی بسیار کارآمد برای ویرایش ویدیو

  تولید ویدیو های دیجیتال حجم زیادی اطلاعات را تولید می کند که ذخیره سازی RAID با کارایی بالا این کار را انجام خواهد داد. ویرایش فیلم ها همچنین به مقدار بسیار زیادی از پهنای باند نیاز دارد که این پهنای باند را شبکه های معمولی 1GbE نمیتواند فراهم کند. یک کیونپ NAS با کارت شبکه 10GbE توانایی ذخیره و ویرایش فایل ها به صورت مستقیم بر روی شبکه را دارد، و همچنین مقیاس پذیری و سازگاری را برای بهبود زیرساخت های استودیو های ویدیو ی دیجیتال فراهم می کند.

  نکات برجسته محصول: سری TVS NAS-ECx80U-SAS R2 و TS-ECx80U R2 NAS با درگاه پورت 10GbE SFP+

  از سری های کلاس اینترپرایز رکمونت  TVS-ECx80U-SAS R2 و  TS-ECx80U R2 دارای دو درگاه پورت 10GbE SFP+ هستند که به کاربران اجازه می دهد تا بلافاصله از اتصال 10GbE بدون استفاده از لوازم جانبی اضافی بهره مند شوند.

  هر دو سری TVS-ECx80U-SAS R2 و  TS-ECx80U R2 به طور کامل از شبکه های با سرعت بالا 10GbE پشتیبانی می کنند و آنها را برای برنامه های درخواست کننده IOPS مانند مجازی سازی، پایگاه های داده، ویرایش ویدئو با وضوح بالا و به اشتراک گذاری ، مفید می سازد.

   

  سرعت 10G در محصولات NAS کیونپ

  مطالب مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *