نظرات اخیر

  سوییچ 9500 سیسکو و مزایای آن

  چرا بهتر است به سری  سوییچ  9500 سیسکو ارتقا دهید ؟

  زیرا آن ها ساده ، ایمن و فوق العاده کاربردی هستند.

  اختلالات و مسائل پیش آمده در دنیای دیجیتال در حال تغییر چگونگی تفکر ما درباره شبکه های مان می باشد.  چه برای مشتریان و چه کارمندان  “تجربه” به یک ضرورت استراتژیک و مهم تبدیل شده است .

  سری های کاتالیست سوییچ  9500 سیسکو  از نوع سوئیچ های لایه Core و لایه ی Distribution بدین منظور طراحی شدند که به شما در تغییر شبکه خود از یک پلتفرم Connectivity به یک پلتفرم ارائه دهنده سرویس کمک می کند .

  اولین پلتفرم های مبتنی بر هدف، برای کنترل کامل ساختار،  با Cisco DNA  و دسترسی تعریف شده بر اساس نرم افزار (Software-Defined Accesss) طراحی شده‌اند،  این سوئیچ ها عملکرد عالی و کارایی گسترده شبکه سیسکو را با نوآوری ‌های قابل توجه در امنیت، جابجایی پذیری (Mobolity)، اینترنت اشیا (IoT) و Cloud ارائه داده است.

  هزینه های مهاجرت سوچینگ خود را با Cisco Capital بهینه کنید

  استفاده از Cisco Capital،  مهاجرت و تغییر سوییچ های cisco را ساده تر می کند و تحول دیجیتالی در شبکه شما را سرعت می بخشد. Cisco Capital Easy Pay بدون هزینه های پیش پرداخت، و هزینه های ماهیانه درنظر گرفته شده این تغییر را به سادگی برای شما ممکن می سازد. شما ۹۰% از کل هزینه محصول را در طول یک دوره سه ساله و کاملاً بدون بهره پرداخت می کنید. در پایان دوره  شما گزینه ای را برای بازگشت و نوسازی تجهیزات و یا  تمدید اجاره خود و یا خرید تجهیز با ۱۰ درصد هزینه اصلی آن دارید .از این شرایط فروش با نرخ بهره بسیار مناسب نهایت استفاده را ببرید و از بودجه سازمانی  خود برای سرمایه‌گذاری در بخش‌های دیگر استفاده کنید و با استفاده از  سیستم Cisco Capital Easy Pay از مزایای آن بهره ببرید.

  Cisco Catalyst 9500 Switches Feature Comparison ressis shop

  نتایج خود را با سرویس های ما بهبود دهید

  با استفاده از خدمات سیسکو، شما می توانید با ریسک کمتری به برتری و توسعه زیرساخت دسترسی داشته باشید. خدمات ما برای سیسکو کاتالیست ۹۰۰۰ ،  راهنمایی های تخصصی را برای کمک به شما در برنامه ریزی ، استقرار ، مدیریت و پشتیبانی سوییچ های جدیدتان فراهم می آورد. سیسکو با داشتن تخصص در زمینه شبکه، بهترین شیوه ها و ابزار های جدید، و با معرفی سخت افزار، نرم افزار و پروتکل های جدید برای شبکه می تواند باعث کاهش هزینه‌های به روز رسانی کلی شبکه، تغییر و مهاجرت به تجهیزات دیگر شود. با داشتن یک چرخه حیات جامع خدمات متخصصان سیسکو به شما کمک می‌کنند تا اختلالات شبکه را به حداقل برسانید و بهره وری عملیاتی را برای استخراج حداکثر منابع از زیرساخت آماده Cisco DNA بهبود ببخشید.

  • کاهش هزینه ها و پیچیدگی با SD-Accessسیسکو توسط سیاست گذاری های خودکار و ایجاد خدمات سریع و ارائه دید کامل (Visibility) به شبکه های دسترسی بی سیم و باسیم.
  • ایجاد تجربیات بهتر برای مشتری و کارمند از طریق عملکرد و پشتیبانی بهتر برای جابجایی (mobility) و اپلیکیشن های جدید.
  • به دست آوردن امنیت end-to-end پیشرفته برای مقابله با تهدیدات ، قبل ، حین و بعد از حملات.
  • پلتفرم سوییچینگ سیسکو کاتالیست 9000 ، همچنین اولین پلتفرمی است که لایسنس های نرم افزاری اشتراکی ازجمله Cisco IOS XE و Cisco DNA را ارائه می دهد و به مشتریان اجازه می دهد تا ویژگی ها و قابلیت های مورد نیاز خود را خریداری نمایند. جدول بالا مزایای سوییچ 9500 سیسکو را که می‌توانید با مهاجرت از سوییچ های قدیمی به سیسکو کاتالیست 9500 به دست آورید، نشان می دهد.

  مطالب مرتبط