نظرات اخیر

  راهکارهای امنیت سایبری کسب و کارهای کوچک

  امنیت سایبری با هدف صنعت خرده فروشی

  محافظت از خرده فروشان و امنیت سایبری کسب و کارهای کوچک در برابر تهدیدات پیشرفته و ارائه تجارب مثبت در زمینه خرید

  نگاه کلی

  صنعت خرده فروشی را می توان یکی از اهداف تمام مهاجمان سایبری در نظر گرفت. در گذشته نیز، حملات سایبری و سرقت داده های بنگاه های کوچک تر ، قربانی های بسیاری داشته است. با توجه به نوآوری های دیجیتالی امروز و نیاز به ایجاد تجربه کاربری omni channel که باعث ایجاد تحول در شبکه شده، امنیت سایبری با هدف صنعت خرده فروشی نیز به امری پیچیده و مهم تبدیل شده است.

  این پیچیدگی ها، مانعی در برابر محافظت از داده های مهم محسوب می شوند. سیستم POS و سایر دستگاه هایی که اطلاعات مالی مشتریان را در بر می گیرند، هدف خوبی برای مهاجمان سایبری می باشند. صنعت خرده فروشی، بیش از هر صنعت دیگری، تحت الزامات استاندارد PCI DSS و چارچوب امنیتی SSF قرار دارند تا کنترل امنیتی دقیقی بر روی اطلاعات مالی کاربران ایجاد گردد. راهکارهای امنیت با هدف خرده فروشان و یا بنگاه های کوچک می بایست شامل کنترل و نظارتی متمرکز بر روی دستگاه ها گردد به طوری که کارایی و کیفیت تجربیات مشتری، افزایش یابد.

  راهکار امنیت سایبری کسب و کار های کوچک ارائه شده توسط فورتی نت

  در این ویدئو به خوبی نشان داده می شود که چطور فورتی نت ارتباطات end to end و راهکارهای امنیت برای خرده فروشان را در بنگاه های کوچک  کنار هم قرار داده تا امنیت شبکه در برابر تهدیدات پیشرفته تامین گردد.

   

  موسسات مالی

  چالش های اصلی امنیت سایبری  کسب و کارهای کوچک

  رعایت قوانین انطباق با PCI

  صنعت خرده فروشی به سرعت در حال تحول است، همان طور که شاهد هستیم از حالت خرید به صورت سنتی از فروشگاه به omnichannel customer experience تغییر کرده است. از طرفی وقتی خرده فروشان دستگاه های اینترنت اشیا و تلفن های هوشمند را به شبکه WiFi فروشگاهی خود اضافه می کنند و یا زیرساخت های شبکه خود را مبتنی بر فضای multi cloud قرار می دهند، محیط امنیتی مبهم می گردد. بنابراین خرده فروشان به منظور رعایت قوانین انطباق با PCI DSS، به مدیریت و کنترلی متمرکز نیاز دارند.

  چشم اندازی بر تهدیدات پیشرفته

  همان طور که پیشتر نیز گفته شد، سیستم های POS و سایر اپلیکیشن های حاوی اطلاعات مالی مشتریان، همواره مورد هدف مهاجمان سایبری در صنعت خرده فروشی  بوده است. از طرفی حملات محروم سازی از سرویس (DDoS) و باج افزار (ransomware) نیز رو به افزایش می باشند. ادغام تکنولوژی شناسایی تهدیدات در لحظه و بدون کوچک ترین وقفه با راهکارهایی که تهدیدات ناشناخته ی گذشته را به نمایش می گذارد (مانند sandboxing)) به منظور حفاظت در برابر انواع حملات، امری مهم و حیاتی به شمار می رود.

  مدیریت جامع و گسترده

  با توجه به این که امروزه دستگاه های زیادی به شبکه دسترسی دارند، تیم فناوری اطلاعات مربوط به خرده فروش ها، سیستم های POS توزیع شده در مناطق مختلف جغرافیایی را مدیریت می کنند. قابلیت پیشرفته نظارت و کنترل بر سطوح مختلف حملات مانند فضای ابری چندگانه، دستگاه های تلفن همراه و سیستم های POS از نظر ایجاد محافظت در برابر حملات پیچیده بسیار مهم است. با این حال بسیاری از خرده فروشان، جهت مقابله با حملات در حال رشد، از محصولات امنیتی مختلف استفاده می کنند که منجر به اختلال در امر مدیریت شبکه می گردد.

  کاهش هزینه ها

  همواره کاهش هزینه ها برای تمامی مشاغل حائز اهمیت بوده است. برای تیم فناوری اطلاعات، وظایف مدیریت امنیت می بایست تا حد ممکن جای خود را به اتوماسیون بدهد. ناکارامدی در شناسایی تهدیدات و مقابله با آن ها می تواند اثرات جبران ناپذیری بر روی سازمان ها داشته باشد.

  عملکرد شبکه

  غالبا مشتریان، از شبکه های خرده فروشی، انتظار عملکرد مطلوبی دارند. هرگونه تکنولوژی مرتبط با امنیت سایبری که منجر به افت عملکرد شبکه گردد، تاثیر منفی بر روی تجربیات مشتریان خواهد داشت.

   

  فایروال فورتی گیت FG-100F

   

  ارائه راهکارهای منحصر به فرد فورتی نت در زمینه امنیت سایبری خرده فروشان

  نظارت و کنترل

  Fortinet Security Fabric به سازمان ها امکان نظارت و مدیریت متمرکز بر فضاهای ابری مختلف و مکان های خارج از لوکیشن سازمان را می دهد.

  اتوماسیون

  اتوماسیون ارائه شده توسط فورتی نت، تاثیر بسزایی در شناسایی بسیار سریع تهدیدات و مقابله با آن ها دارد. در ضمن بر روی اجرای مداوم پالیسی ها و مطابقت با قوانین PCI DSS نیز تاثیر مثبت دارد.

  اطلاعات مربوط به تهدیدات

  راهکارهای فورتی نت از قابلیت های هوش مصنوعی و یادگیری ماشین برای مشخص نمودن انواع تهدیدات و برقراری ارتباط ایمن استفاده می کند. این امر باعث می شود امنیت سیستم های POS و دستگاه های اینترنت اشیا در برابر تهدیدات به صورت کامل حفظ شود.

  عملکرد مطلوب

  فایروال های نسل جدید فورتی گیت در راستای تامین امنیت شبکه با عملکرد مطلوب، امکاناتی مانند بالاترین سرعت ممکن و SD-WAN را ارائه می دهند. به علاوه، فعال کردن قابلیت هایی مانند SSL/TLS، کمترین تاثیر منفی را بر روی عملکرد شبکه و سرعت آن خواهد داشت.

   

   

  |امنیت سایبری با هدف زیرساخت های تجارت الکترونیک| امنیت سازمانی  | قیمت فایروال فورتی گیت

   

   

   

  مطالب مرتبط