نظرات اخیر

  فورتی نت به همراه WAF خود امنیت را به کلاد میاورد

  اطلاعات محصولات و راه حل ها، مطبوعات منتشر شده و اطلاعیه ها

  فورتی نت به کمک FortiWeb Cloud WAF-as-a-Service بر روی خدمات وب آمازون (Amazon Web Services) امنیت اپلیکیشن ها را افزایش می دهد.

  fortinet25

  سانی ویل، کالیفرنیا (25 ژوئن 2019)

  جان مدیسون (John Maddison)، معاون اجرایی محصولات فورتی نت:

  «به دلیل این که سازمان ها به شکلی روز افزون کسب و کار خود را بر اساس رایانش ابری Cloud بنا کرده و از اپلیکیشن های وب استفاده می کنند، به شدت در معرض حملات شناخته و ناشناخته قرار می گیرند. فایروال اپلیکیشن وب ابری FortiWeb (WAF-as-a-Service) که از طریق Fortinet Security Fabric عرضه شده است به سازمان ها اجازه می دهد اپلیکیشن های وب خود را پیاده سازی کنند و در عین حال امنیت اپلیکیشن های حساس را تأمین می کند».

  خلاصه اخبار

  فورتی نت (با نام FTNT در بورس آمریکا) که سرآمد راه حل های امنیت سایبری گسترده، یکپارچه و خودکار در جهان است امروز اعلام کرد که FortiWeb Cloud WAF-as-a-Service به مجموعه امنیتی ابری قدرتمندش اضافه شده است.

  FortiWeb Cloud WAF-as-a-Service بر روی سرویس های وب آمازون (AWS) به سازمان ها کمک می کند اپلیکیشن های وب را به سرعت پیاده سازی کرده و در عین حال امنیت اپلیکیشن های حساس را تأمین می کند (از اپلیکیشن ها و API ها در برابر تهدیدات محافظت می کند و به رعایت استانداردها نیز توجه دارد). سازمان هایی که با راه حل Software-as-a-Service (نرم افزار به عنوان سرویس) یا همان SaaS از اپلیکیشن های وب خود محافظت می کنند می توانند بدون نیاز به پیاده سازی و مدیریت زیرساخت یا کسب مهارت های امنیت خاص برای اپلیکیشن های وب، راه حل کامل WAF را اجرا کنند و در نتیجه سرعت پیاده سازی اپلیکیشن را افزایش دهند.

  سطح حمله در حال رشد در کلود

  تیم های آی تی برای همراهی با تحولات دیجیتالی، اپلیکیشن ها را در Cloud پیاده سازی می کنند و اپلیکیشن های بومی ابری می سازند. با این وجود این پیاده سازی سریع آسیب پذیری هایی را به همراه دارد و برای دفاع در مقابل حملات رو به رشد و محافظت از اپلیکیشن در مقابل تهدیدها به امنیت بالایی نیاز دارد. تقسیم بندی ابزارهای امنیتی توسط سازمان ها موجب تشدید چالش محافظت در مقابل حملات می شود. تیم های آی تی به راه حل های امنیتی نیاز دارند که از دارایی های وب به شکلی کاملاً دقیق محافظت نمایند و پیاده سازی و مدیریت آن ها ساده باشد تا بتوان از مزیت های انتقال اپلیکیشن ها به Cloud یا ساخت اپلیکیشن های ابری استفاده کرد. با در نظر گرفتن این مسئله و کمبود متخصص امنیت سایبری و به خصوص امنیت اپلیکیشن وب، تیم های دواپس (DevOps) که اپلیکیشن های وب را مدیریت می کنند به راه حل های امنیتی نیاز دارند که کاربری آسانی داشته باشند، چون منابع موجود برای مانیتورینگ تهدیدات درون محیط های ابری هیبرید محدود است.

  دستیابی به مزایای کلود با روش امنیتی فورتی نت

  فورتی نت در حال بررسی مشکلاتی است که تیم های آی تی (از جمله دواپس ها) با افزودن FortiWeb Cloud WAF-as-a-Service به مجموعه امنیتی ابری خود با آن ها مواجه شده اند. FortiWeb Cloud WAF-as-a-Service در آمازون یا از طریق فروشندگان فورتی نت به فروش می رسد و با تأمین خودکار محافظت امنیتی برای مشتریان نواحی مختلف سرویس وب آمازون، انعطاف پذیری این سرویس را افزایش می دهد. FortiWeb Cloud WAF-as-a-Service به عنوان بخشی از Fortinet Security Fabric مزایای زیر را در اختیار شما قرار می دهد:

  • ارائه Cloud WAF دقیق و با قابلیت مدیریت آسان:  مشتریانی که FortiWeb Cloud WAF-as-a-Service را به عنوان اولین تکنولوژی WAF مجهز به یادگیری ماشین در صنعت پیاده سازی می کنند از دقت بالا در تشخیص و جلوگیری از تهدیدات، حذف آمارهای مثبت های کاذب و اطمینان از ادامه اجرای اپلیکیشن ها بهره می برند. همچنین این راه حل به کاربران اجازه می دهد برای حذف سربار عملیاتی مدیریت سرویس WAF، سیاست های اجرایی را بهینه سازی کنند. علاوه بر این FortiWeb Cloud WAF-as-a-Service امنیت اپلیکیشن وب خود را به گونه ای ارائه می دهد که پیاده سازی ساده ای داشته باشد و نگهداری آن با حداقل پیکربندی و مدیریت ممکن انجام شود. این راه حل در صورت نیاز امکانات پیشرفته پیکربندی را در اختیار شما قرار می دهد و در نتیجه پیچیدگی های معمول راه اندازی WAF کاهش می یابد.

   

  • محافظت حرفه ای از اپلیکیشن های وب در مقابل تهدیدات: FortiWeb Cloud WAF-as-a-Service در برابر سوء استفاده از آسیب پذیری ها، ربات ها، آپلود نرم افزارهای مخرب، حملات (DDoS)، تهدیدات پیشرفته (APT ها)، حملات ناشناخته و (zero-day) و … از اپلیکیشن ها محافظت می کند. علاوه بر این برای اطمینان از این که سازمان ها در مقابل تهدیدات از آخرین محافظت ها و به روزرسانی ها برخوردار باشند، سرویس های FortiGuard Labs فورتی نت را در خود جای داده است و قابلیت های امضا، (sandboxing) و پشتیبانی از IP reputation را ارائه می دهد.

   

  • هزینه تمام شده پایین (TCO): FortiWeb Cloud WAF-as-a-Service به عنوان راه حل SaaS ابری پیاده سازی شده در AWS و اپلیکیشن سازمان ها نیازی به تعمیر و نگهداری سخت افزار یا نرم افزار ندارد و هزینه های انتقال داده خارجی را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد. سازمان ها برای ترافیک به سرویس هزینه انتقال داده درون منطقه ای می پردازند و FortiWeb Cloud WAF-as-a-Service به عنوان بخشی از حق اشتراک خود، انتقال داده را بدون هزینه انجام می دهد. تیم های آی تی می توانند از مزیت تأخیر کم و پهنای باند میان منطقه ای برای ترافیک میان اپلیکیشن ها و WAF بهره مند شوند.

   

  • ساده سازی نیاز به پیروی از استانداردها: فورتی نت با استفاده از مجموعه ای از دروازه های WAF در نواحی تحت پشتیبانی سرویس های وب آمازون و اپلیکیشن سازمان ها، FortiWeb Cloud WAF-as-a-Service را در اختیار آن ها قرار می دهد. با این کار اپلیکیشن ها کمتر در معرض قوانین تنظیمی اضافی قرار خواهند گرفت.

   

  • گزینه های خرید متنوع: FortiWeb Cloud WAF-as-a-Service گزینه های مختلفی را برای اولویت های کسب و کار و بودجه های مشتریان در نظر گرفته است و مشتریان می توانند از ظرفیت از پیش تعیین شده استفاده کنند یا بر حسب حجم داده پردازش شده هزینه ها را پرداخت نمایند.

  تجربیات مشتریان

  دن پلاستینا (Dan Plastina)، معاون، سرویس های امنیتی، شرکت Amazon Web Services:

  «قابلیت دسترسی FortiWeb Cloud WAF-as-a-Service بر روی سرویس های وب آمازون به سازمان ها کمک می کند در عرض چند دقیقه در نواحی تحت پشتیبانی سرویس های وب آمازون در جهان، فایروال اپلیکیشن وب ابری SaaS را آماده به کار کنند. راه حل SaaS فورتی نت از خدمات تحت پشتیبانی وب آمازون عرضه می شود و در کنار اپلیکیشن های مشتریان اجرا می شود و عملکردی انعطاف پذیر داشته و میزان هزینه هایی را به مشتری ارائه می دهد که بتوانند از کسب و کارهای خود حمایت کنند».

  فرانک استیونز (Frank Stevens)، بنیان گذار امنیت ابری در استیل کیس (Steelcase):

  «ما در استیل کیس همواره تکنولوژی را به عنوان عامل تفکیک کننده کلیدی دانسته ایم. ما در ابتدا از راه حل های مجازی سازی و ابری برای پیشبرد کسب و کار خود استفاده کردیم. هنگامی که کار انتقال اپلیکیشن ها به Cloud را آغاز کردیم، Fortinet را به دلیل امنیت ابری بالا که با Fortinet Security Fabric یکپارچه سازی شده بود انتخاب کردیم. FortiWeb به شکل ویژه ای به استیل کیس کمک کرد اپلیکیشن های وب خود را امن کند و مدیریت عملیات ها و گزارش هایی که قبلاً زمان بر و پیچیده بودند را ساده کرد».

  مطالب مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *