نظرات اخیر

  مؤسس شرکت فورتی نت در نشست سالانه New Champions 2019

   

  کن شی (Ken Xie) مؤسس و مدیر عامل فورتی نت، در نشست سالانه نیوچمپیونز 2019 (New Champions 2019) مجمع جهانی اقتصاد آتی، در مورد امنیت سایبری صحبت خواهد کرد

  ارائه اطلاعات استراتژیک در نشست های The Internet of Things: Risks and Opportunities in Critical Infrastructure Sectors (اینترنت اشیا: ریسک ها و فرصت های موجود در بخش های زیرساخت حیاتی) و Managing Cyber-Risks: Equipping CEOs (مدیریت ریسک های سایبری: تجهیز مدیران)

  سانی ویل، کالیفرنیا (26 ژانویه 2019)

  104557968 WEF

  کن شی، مؤسس و رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل فورتی نت:

  «پتانسیل رشد آینده کسب و کارها به سلامت چشم اندازهای محیطی و اجتماعی بستگی دارد که در آن کار می کنند. پیش بینی می شود ضررهای اقتصادی ناشی از جرائم سایبری تا سال 2020 به 3 میلیارد دلار برسد و می توان انتظار داشت که در سال پیش رو، 74 درصد از کسب و کارهای سراسر دنیا هک شوند. من مشتاق مشارکت در جمع آوری رهبران بخش های سیاسی، کسب و کار، جامعه مدنی و دانشگاهی هستیم و امیدوارم برای بهبود امنیت بین المللی، به ایده های مشترک و توانایی بسیج کردن قابلیت های شبکه جهانی دست پیدا کنیم».

   

  خلاصه اخبار

  Fortinet، پیشگام در زمینه محصولات امنیت سایبری گسترده، یکپارچه و خودکار و اولین شرکت امنیت سایبری که نام شریک پایه گذار مرکز مجمع جهانی اقتصاد برای امنیت سایبری (World Economic Forum Centre for Cybersecurity) را دریافت کرده اعلام کرد کن شی (Ken Xie) به عنوان رهبر مذاکره برای The Internet of Things: Risks and Opportunities in Critical Infrastructure Sectors (اینترنت اشیا: ریسک ها و فرصت های موجود در بخش های زیرساخت حیاتی) به بیان استراتژی های خود خواهد پرداخت و به عنوان کارشناس در نشست های Managing Cyber-Risks: Equipping CEOs (مدیریت ریسک های سایبری: تجهیز مدیران) در نشست سالانه مجمع جهانی اقتصاد نیوچمپیونز در دالیان، جمهوری خلق چین در تاریخ 1 الی 3 جولای شرکت خواهد کرد.

   

  نگاهی اجمالی فورتی نت در نشست سالانه مجمع جهانی اقتصاد نیوچمپیونز

  در نشست سالانه نیوچمپیونز، مجمع جهانی اقتصاد رهبرانی همچون شی (Xie) و فورتی نت را شرکت می دهد که برای شکل دادن به آینده دارای دیدگاه و ارزش هستند. علاوه بر رهبریت شی در دو نشست، فورتی نت نیز به بحث ها و تلاش های خود در جهت پر کردن شکاف های مهارتی امنیت سایبری ادامه می دهد و در گفتگوهای جهانی مربوط به نیروی کار امنیت سایبری آینده شرکت می کند.

   

  اخبار نشست سالانه مجمع جهانی اقتصاد نیوچمپیونز

  • عنوان: اینترنت اشیا: ریسک ها و فرصت های موجود در بخش های زیرساخت حیاتی
  • زمان: دوشنبه، 1 جولای، ساعت 3:30 بعد از ظهر
  • رهبر گفت و گو: کن شی، عضو هیئت مشاور مرکز WEF برای امنیت سایبری و مؤسس، رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل فورتی نت
  • شرح نشست: بنابر مطالعه اخیر IDC تخمین ها نشان می دهند تا سال 2020 مبلغ 1.2 تریلیون دلار صرف تکنولوژی های اینترنت اشیا (IoT) خواهد شد که بخش اعظم آن در صنایع الکتریکی هزینه می شود. به دلیل این که شهرهای هوشمند، منازل و شبکه های برق فرصت های عظیمی را برای افزایش بازده عملیاتی و تجربه مصرف کننده در خود جای داده اند، ریسک های ذاتی امنیت سایبری می توانند پیامدهای ناخواسته ای را به همراه داشته باشند و اعتماد به این تکنولوژی ها را به میزان قابل توجهی کاهش دهند. هدف این نشست بیان دیدگاه های مختلف در مورد فرصت ها، چالش ها و راه حل های مربوط به توسعه اینترنت اشیا (Iot) و تکنولوژی های اینترنت اشیاء صنعتی (IIoT) است.

   

  جزئیات نشست

  • عنوان: مدیریت ریسک های سایبری: تجهیز مدیران
  • زمان: سه شنبه، 2 جولای، ساعت 9 صبح
  • کارشناس شرکت کننده: کن شی، عضو هیئت مشاور مرکز WEF برای امنیت سایبری و مؤسس، رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل فورتی نت
  • شرح نشست: قابلیت اتصال روزافزون و مدل های کسب و کار داده محور میان مدیران ارشد و هیئت های حاضر در این نشست بحث خواهد شد. این نشست به این مسئله خواهد پرداخت که مدیران کسب و کار چگونه می توانند امنیت سایبری را به شکل کارآمدتری در برنامه های استراتژی خود جای دهند. هدف این نشست این است که اطلاعات و ابزارهای عملی لازم برای آماده سازی، پاسخگویی و کاهش ریسک های امنیت سایبری در اختیار مدیران اجرایی ارشد قرار گیرد.

   

  اطلاعات بیشتر در مورد نشست سالانه مجمع جهانی اقتصاد نیوچمپیونز

  Globalization 4.0 (جهانی سازی 4) در اقتصاد جهانی که با سرعت و مقیاس بالایی در حال تغییر شکل شرکت ها، جوامع و شرکت هاست تغییرات اساسی ایجاد می کند. این تغییرات ناشی از چالش های محیطی، رقابت منطقه ای، اختلافات اقتصادی و اختلالات تکنولوژی هستند. آن ها نیز به نوبه خود نیاز دارند از شکل های مختلف رهبری و همکاری در این عصر جدید جهانی سازی استفاده کنند. استراتژی های پلتفرم و رهبری سیستم ها، مفاهیم کلیدی پشت تغییرات اساسی تکنولوژی هستند که چهارمین انقلاب صنعتی را به حرکت در می آورند. رهبری 4 (Leadership 4.0) مستلزم درک این است که قهرمان های جدید که در حال کسب نفوذ اقتصادی اند چگونه مدل های صنعتی فعلی را مختل و متحول می کنند. برای دستیابی به این هدف، نشست سالانه نیوچمپیونز به عنوان بهترین نشست جهانی در مورد نوآوری و کارآفرینی طراحی شد که دارای بیش از 1500 شرکت، 100 نشست کاری و فعالیت گروهی است و امکان شرکت در نوآوری های جدید انجمن نیز وجود دارد.

  مطالب مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *