نظرات اخیر

  فورتی نت به رهبران جهان استراتژی دیدگاه سایبری ارائه میکند

  فیل کواد( Phil Quade )؛ افسر اطلاعاتی شرکت فورتی­ نت و پدرو پایشو ( Perdo Paixio ) ، رهبر آمریکای لاتین، به منظور به اشتراک گذاری تجربیات امنیت سایبری در افتتاحیه­ کنفرانس دفاع سایبری آمریکای لاتین.

  سانی ویل، کالیفرنیا و بوگوتا، کلمبیا May 13, 2019

  فیل کواد، افسر اطلاعاتی شرکت فورتی نت

  “من در انتظار همکاری با رهبران جهان به منظور پاسخگویی به تهدیدات جهانی و روبه رشد امنیت سایبری هستم. این ساده لوحانه است که فکر کنیم هر کشور یا سازمانی می تواند بوسیله­ مخالفان دولت و ملت ما تلاش کند تا به سیستم های دولتی ما نفوذ کند و یا حملات سایبری پیچیده را شناسایی و به آن ها پاسخ دهد. هر چه بیشتر دنیای سایبری و فیزیکی با هم ادغام و وارد زندگی ما کی شود، همکاری استراتژیک بین سازمان های دولتی و خصوصی و بین مرزها مهم تر می­شود. توجه به المان های اساسی امنیت سایبری برای امنیت ملت ما و محافظت از جان انسان ها حیاتی است.”

  پدرو پایشو، رهبر آمریکای لاتین در فورتی­ نت

  “رهبران آمریکای لاتین و کارائیب کاملا از این موضوع آگاهی دارند که اقدامات و معیارهای کنونی به منظور جلوگیری از چالش­های جدید امنیت سایبری به دلیل رشد سریع تکنولوژی دیجیتال کافی نیست. سطح حملات گسترش یافته و از همیشه پیچیده­ تر شده است. پیچیدگی حملات سایبری در حال رشد است. همگرایی دنیای سایبری و فیزیکی یک تهدید جدی است که می تواند به مخالفان این امکان را بدهد که به زیرساخت­ها و اطلاعات کلیدی دولتی و نظامی دسترسی پیدا کرده، آن­ها را کنترل کنند. همکاری بخش دولتی و خصوصی کلید حل این تهدیدات در منطقه­ است. ما منتظر دیدار با نمایندگان و بحث با آن­ها به منظور مقابله با این تهدیدات هستیم.”

  خلاصه­ خبرها:

  فورتی نت، یک رهبر جهانی در سطح گسترده، راه حل های مجتمع و خودکار امنیت سایبری، امروز اعلام شد که فورتی نت نقش آموزشی مهمی را در کنفرانس دفاع سایبری پیش رو را ایفا خواهد کرد؛ وسترن همیسفر(Western Hemisphere) (نیمکره­ غربی)، به میزبانی( Inter-American Defense Board ) IADF(Inter-American Defense Foundation)، IADB و نیروی نظامی کلمبیا در 14 ام و 15 ام ماه می در بوگوتا، کلمبیا.

  • ایوان دوگو مارکوز، رئیس جمهور کلمبیا، اولین کنفرانس دفاع سایبری آمریکای لاتین را افتتاح خواهد کرد، که شامل مشارکت رهبران نظامی و دولتی به نمایندگی از 21 کشور نیمکره­ غربی و شرکای سازمان­های جهانی است.
  • این کنفرانس یک انجمن را به منظور بحث در مورد استراتژی های سایبری در سطح کلان در وزارت خانه ها و دپارتمان های دفاعی در منطقه، و همچنین مسائل فنی و عملیاتی که به همراه اجرای استراتژی­های سایبری است فراهم می کند.
  • محتوا و مباحث کنفرانس به ساخت و تقویت همکاری های دو و چند جانبه­ استراتژیک کمک خواهد کرد که این امر موجب پیشرفت در اشتراک گذاری اطلاعات مربوط به تهدیدات سایبری می­شود.
  • در نهایت، هدف از این فعالیت و بحث­های مرتبط با آن، ادامه دار شدن بهبود امنیت جمعی و ملی در امریکا است.

  نطق اصلی: استراتژی های امنیت سایبری؛ از مفهوم تا پیاده سازی

  فیل کواد، افسر امنیتی فورتی نت، تجربه و تخصص خود را در کنفرانس دفاع سایبری ارائه خواهد داد: وسترن همیسفر یک سخنرانی ببا عنوان ” استراتژی های امنیت سایبری؛ از مفهوم تا پیاده سازی” را به شرکت کنندگان کنفرانس از 21 کشور و 7 نهاد ارائه خواهد داد. شرکت کنندگان شامل افرادی نظیر Sergio de la Peña، معاون دستیار وزیر دفاع وسترن همسفر B.Edwin Wilson، معاون وزیر دفاع سیاست سایبری خواهد بود. پیش از فورتی نت فیل بیش از سه دهه تجربه­ در زمینه امنیت سایبری و شبکه را در بخش­های خارجی، دولتی و بخش­های صنایع تجاری در آژانس امنیت ملی (NSA) و مجلی سنا بدست آورده است.

  فورتی نت رویکردهای استراتژیک و بهترین روش­ها را ارائه می­دهد

  • فیل به عنوان بخشی از صحبت خود با شرکت کنندگان، بینش خود را درباره­ شکاف رو به رشد در مهارت های سایبری، تهدیدات جهانی در حال توسعه و گسترش سطح حملات را به اشتراک خواهد گذاشت. وی همچنین مشاوره استراتژیک در مورد چگونگی تبدیل استراتژیک های ملی به پیاده سازی های اصولی توسط یک معماری امنیتی، در نظر گرفتن همگرایی فیزیکی و سایبری و اصول مهم پیاده سازی امنیت سایبری نظیر سگمنت بندی لایه های دفاعی را پیشنهاد خواهد داد.
  • پدرو پایشو، رهبر آمریکای لاتین در فورتی نت، در یک پنل که تمرکز آن بر “نقش صنعت” به عنوان بخشی از دستورات کار کنفرانس شرکت خواهد کرد.
  • مدیران اجرایی فورتی نت به دنبال گفنگو و همکاری با نمایندگان هستند. با همکاری با IADF و IABD به شیوه ای متفکرانه، فورتی نت به طور منحصر به فردی از توسعه و پیاده سازی فریم ورک های امنیت سایبری، استراتژیک ها و بهترین روش ها به کشورهای امریکایی کمک می کند.

  مطالب مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *