نظرات اخیر

  همکاری Fortinet با ارائه دهندگان خدمات شبکه

  همکاری Fortinet با شرکت‌های ارائه دهنده خدمات شبکه در سطح جهانی برای ارائه سرویس‌های SD-WAN امن و قابل شخصی سازی

  رویکرد امنیتی Fortinet در تنظیم ساختار شبکه SD-WAN[1] و کل اکوسیستم.API این شرکت، به ارائه دهندگان سرویس‌های شبکه امکان می‌دهد محصولات خودشان را به راحتی توسعه داده و در بازار، متمایز ظاهر شوند.

  سانی‌ویل، کالیفرنیا – 26 می‌2020

  John Maddison، معاون مدیرعامل و مدیر ارشد بازاریابی Fortinet

  “روزبه روز محبوبیت سرویس Fortinet Secure SD-WAN بین شرکت‌های ارائه دهنده خدمات شبکه بیشتر می‌شود و این سرویس راهکار مورد علاقه آنها برای ارائه خدمات است تا خودشان را از رقبا متمایز کرده و به بازگشت سرمایه بیشتر و سریع تری دست پیدا کنند. از آنجایی که Fortinet از یک روش ترکیبی استفاده می‌کند که مسیریابی پیشرفته، امنیت و SD-WAN را در یک راهکار واحد ترکیب کرده و در عین حال یک اکوسیستم باز و قابل گسترش بر مبنای API دارد، شرکت‌هایی که با Fortinet همکاری می‌کنند می‌توانند سرویس‌های خودشان را ساده تر کرده و مزیت رقابتی قابل توجهی در بازار پیدا کنند.”

  fortinet 2

  خلاصه خبر

  شرکت Fortinet، پیشگام در ارائه راهکارهای امنیت سایبری گسترده، ترکیبی و اتوماتیک امروز خبر از یک اقدام جدید برای کمک به شرکت‌هایی داد که از شبکه Fortinet Secure SD-WAN برای رشد و توسعه کسب کارشان و ارائه سرویس‌های ارزش افزوده جدید با کمترین OverHead استفاده می‌کنند.

  با توجه با افزایش حجم دورکاری، ارائه دهندگان سرویس‌های شبکه با حجم تقاضای بی سابقه ای برای سرویس‌های VPN مقیاس پذیر روبرو شده اند. بعلاوه، با رشد و تکامل بازار SD-WAN این شرکت‌ها شروع به ارائه سرویس‌های امنیتی متناسب با نیازهای جدید مشتریان و تقاضای آنها برای دریافت سرویس‌های امنیتی یکپارچه و پیشرفته کرده اند. در واقع در نظرسنجی اخیر انجمن MEF[2] شرکت کنندگان که همگی جزء ارائه دهندگان خدمات شبکه بودند، امنیت را جزء خدمات ارزش افزوده دانستند که قصد ارائه آن را دارند یا از قبل آن را در راهکارهای SD-WAN پیاده سازی و ادغام کرده‌اند.

  Fortinet Secure SD-WAN که ترکیبی از قابلیت‌های شبکه SD-WAN، امنیت و مسیریابی پیشرفته است، تبدیل به انتخاب اصلی ارائه دهندگان خدمات شبکه برای ارائه سرویس‌های جدید و منحصربه فرد به مشتریانشان شده است. Fortinet با ایجاد یکی از گسترده ترین اکوسیستم‌های API در این صنعت به ارائه دهندگان خدمات شبکه امکان داده سرویس‌های SD-WAN مقیاس پذیر این شرکت را متناسب با نیازشان تنظیم کرده، آن را به سرعت به مجموعه سرویس‌های خودشان اضافه کرده و به راحتی در سایت‌های مشتریان پیاده سازی کنند. روش امنیت گرای مورد استفاده Fortinet به شرکت‌ها امکان می‌دهد سرویس‌های وی پی ان مقیاس پذیر لازم برای تداوم عملیات کسب و کارها را عرضه کنند. همچنین این رویکرد به شرکت‌های ارائه دهنده خدمات شبکه امکان می‌دهد پلتفرم‌های کاملی برای ارائه خدمات امنیتی بسازند که شامل جدیدترین فناوری‌های مورد استفاده در فایروال‌ها از جمله فیلترینگ وب، امکانات ضد بدافزار و قابلیت بررسی کامل SSL باشند.

  در ادامه رضایت نامه شرکت‌هایی که از Fortinet Secure SD-WAN برای متمایز کردن کسب و کارشان از رقبا استفاده کرده اند را مشاهده می‌کنید:

  “سرویس Fortinet Secure SD-WAN به ما امکان داد که راهکارهای مورد نظر مشتریان را به سرعت پیاده سازی کرده و کارها را با اکوسیستم باز و قابل توسعه APIهای این شرکت توسعه دهیم. راهکارهای Fortinet و تجربه این شرکت نقش بسزایی در تقویت خدمات ما برای مشتریان داشت و به ما امکان داد که کارها را با سرعت پیش ببریم و راهکارهایی بسیار امن و متمایز برای مشتریان سازمانی و دولتی خودمان پیاده سازی کنیم.”

  • Gabriel Muñoz، مدیر استراتژی محصولات شرکت Alestra

  “تعهد Fortinet با پیاده سازی راهکارهای امن و قابل ترکیب به ما امکان داد سرویس‌های خودمان را گسترش دهیم تا حوزه‌هایی مثل SD-Branch[3]، اینترنت اشیاء و کلود را تحت پوشش قرار دهیم. این تکنولوژی انقلابی به ما امکان داد با ارائه یک شبکه WAN ترکیبی امن، مشتریان خودمان را توانمندتر کنیم.”

  – Russell Horton، مدیر عامل FluidOne

  “با تحول و گسترش تهدیدات سایبری و نیاز همیشگی به پهنای باند خیلی از شرکت‌های کانادایی از آسیب پذیری و محدودیت شبکه‌های سنتی خودشان رنج می‌برند. ما مفتخریم که با شرکت Fortinet، پیشگام این صنعت همکاری می‌کنیم تا یک سرویس SD-WAN امن و یکپارچه در اختیار مشتریان خودمان قرار دهیم، ترافیک اینترنت را بهینه سازی کنیم و به این ترتیب باعث بهینه سازی عملکرد و امنیت شبکه سازمان‌ها شویم.”

  • John Papadakis، رئیس و مدیرعامل Hydro One Telecom

  ادامه تلاش برای نوآوری در عرصه شبکه‌های SD-WAN امن

  تعهد شرکت Fortinet به ارائه ابتکار و نوآوری در عرصه SD-WAN و کمک به شرکت‌های ارائه دهنده خدمات شبکه، با انتشار سیستم عامل FortiOS آشکارتر از قبل شد. FortiOS 6.4 مجهز به قابلیت‌های پیشرفته برای مدیریت و هماهنگی SD-WAN، مرکز عملیات شبکه خودکار، سیستم مانیتورینگ پیشرفته و سیستم تحلیل پیشرفته است و به شرکت‌ها کمک می‌کند خدماتی باکیفیت در اختیار مشتریان خود قرار دهند. Fortinet همچنان یکی از اعضای فعال انجمن MEF باقی خواهد ماند و به تعهد خود برای تسهیل استفاده از سرویس‌های مطمئن در شبکه‌های سراسر جهان و تعریف استانداردهای SD-WAN برای رفع نیازهای امروزی عمل خواهد کرد. Fortinet از سال 2017 یکی از اعضای فعال MEF بوده و همچنان با سازمان‌ها برای توسعه استانداردهای امنیتی جدید در حوزه SD-WAN همکاری خواهد کرد.

  محصول ویژه این مقاله : فایروال فورتی گیت 200e

  [1] به طور خلاصه SD-WAN یا شبکۀ گسترده بر مبنای نرم‌افزار، یک شبکۀ گستردۀ مجازی است که به سازمان‌ها این اجازه را می‌دهد تا برای اتصال کاربران به برنامه‌های کاربردی، در هر نقطه‌ای از هر ترکیب دلخواهی از سرویس‌های انتقال داده استفاده نمایند.

  [2] Metro Ethernet Forum

  [3] SD-Branch به یک پلتفرم مدیریت مرکزی با قابلیت‌های SD-WAN، روتینگ، امنیت شبکه، و یکپارچگی کارکردی شبکه محلی و Wi-Fi است.

  مطالب مرتبط