نظرات اخیر

  Google Cloud و VMware شراکت جدیدی را منعقد می کنند

  گوگل در راستای ارائه خدمات بهتر به مشتریان سازمانی اش این هفته اعلام کرد که پلتفرم گوگل کلود (GCP) پشتیبانی از   VMware را اغاز می کند.

  بر اساس پست وبلاگی از توماس کوریان (Thomas Kurian)، مدیر عامل Google Cloud، انتظار می رود راه حل Google Cloud CloudSimple که توسط CloudSimple اواخر امسال در Google Cloud Marketplace در دسترس قرار می گیرد «از تکنولوژی های دیتاسنتر نرم افزاری VMware (SDCC) شامل VMware vSphere، NSX و vSAN مستقر بر روی پلتفرم تحت سرپرستی CloudSimple for GCP استفاده می کند. راه حل جدید امکان انتقال بارهای کاری VMware به VMware SDDC روی GCP را فراهم می کند و کاربران می توانند «به مجموعه کامل VMware شامل vCenter، vSAN و NSX-T دسترسی کامل داشته باشند».

  سانجی پونن (Sanjay Poonen)، مدیر ارشد عملیاتی مشتریان در VMware در بیانیه ای اظهار داشت: «شراکت ما با Google Cloud همواره برای رفع نیازهای مشتریان بوده است و از گسترش این شراکت برای فراهم سازی قابلیت اجرای بارهای کاری VMware بر روی VMware Cloud Foundation در پلتفرم Google Cloud برای مشتریان مشترکمان بسیار خرسندیم. با VMware بر روی پلتفرم Google Cloud مشتریان می توانند از مزایایی همچون آشنایی، محافظت از سرمایه گذاری بر روی ابزارها و آموزش های VMware که بر روی استراتژی های کلود خود استفاده می کنند و ارائه سرویس های جدید به بازار و مدیریت آن ها به صورت یکپارچه و امن تر در محیط کلود هیبرید بهره مند شوند».

  Google Cloud که در حال کار با CloudSimple است پشتیبانی های اولیه را فراهم می کند تا تضمین کند SLA ها از عهده اپلیکیشن های مهم کسب و کار برآیند.

  سازمان هایی که به این راه حل جدید علاقه دارند می توانند برای اطلاع از آخرین اخبار به این لینک مراجعه نمایند.

   

  مطالب مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *