نظرات اخیر

  فورتی گیت های سری High end با عملکرد بالا

  فورتی گیت های سری High end با عملکرد بالا

  تهدیدات در دنیای امروزه مرتبا در حال تغییر و تحول می باشند و با توجه به چنین چشم اندازی، راهکارهای امنیتی سازمان ها می بایست فورتی گیت های سری High end باشد که از قابلیت اطمینان بسیار بالایی برخوردار هستند تا بتوانند کاملا موثر عمل کنند. از طرفی این راهکارها برای موثر بودن باید یکپارچه، ساده و توسعه پذیر باشند.

  فایروال های سری high end فورتی گیت با بهره گیری از قابلیت های پیشرفته خود، از شبکه و دیتاسنترهای سازمانی در برابر انواع تهدیدات پیشرفته محافظت می کنند. این سری از فایروال های فورتی گیت دارای نوآوری هایی در زمینه پردازشگرهای امنیتی بوده تا امنیتی بی نظیر و سطح بالا را به همراه عملکرد مبتنی بر SSL inspection و قابلیت های NGFW برای بخش های لبه شبکه، دیتاسنترها و همچنین بخش های داخلی شبکه ارائه دهد.

  نکاتی در خصوص فایروال های فورتی گیت های سری High end  فورتی گیت:

  • اثربخشی امنیتی صنعتی به همراه قابلیت های پیشرفته IPS و SSL
  • ارائه حفاظتی سطح بالا و تایید شده توسط آزمایشگاه های NSS، Virus Bulletin و همچنین A V Comparatives
  • نظارت و کنترلی دقیق بر روی اپلیکیشن ها، دستگاه ها و کاربران
  • دارای اینترفیس های پرسرعت و کاملا انعطاف پذیر به منظور توسعه پذیری در آینده
  • خدمات امنیتی ساده با مدیریت آسان
  • امکان ارائه ی گزارش به منظور اجرای پالیسی ها، شناسایی تهدیدات هدفمند و رعایت مقررات سازمانی

  فورتی گیت های سری high end شامل چه محصولاتی می شوند :

  فورتی گیت های سری 4000

   این سری از فورتی گیت های high end مجهز به جدیدترین نسل NP7 بوده و در بخش های لبه ی شبکه، مرکز دیتاسنترهای فوق بزرگ و ترکیبی و همچنین بخش های داخلی شبکه مورد استفاده قرار می گیرند. فایروال های فورتی گیت سری 4200F از سرعت بسیار بالایی برخوردار هستند و تا 800 Gbps firewall throughput، 280 Gbps IPsec performance، تا 400 میلیون کانکشن و 8 میلیون کانکشن بر ثانیه ارائه می دهد. در ضمن فورتی گیت سری 4200F معادل 35Gbps threat protection throughput و بالاترین سطح SSL inspection را با سرعت 38 Gbps در قالب یک تجهیز واحد ارائه می دهد. این فایروال از پورت های 10 GE، 25 GE، 40GE و 100GE برخوردار بوده و حداکثر میزان I/O را ارائه می دهد.

  محصولات مرتبط : فایروال های فورتی گیت 4200F و 4400F

  فورتی گیت های سری 3000

   این فایروال فورتی گیت های سری High end قابلیت های امنیتی پیشرفته ی لایه 7 را ارائه داده تا بتوانند Intent-based segmentation و NGFW را برای دیتاسنترها به کار برند. این سری از فورتی گیت ها مجهز به جدیدترین پردازنده های امنیتی بوده، به طوری که می توانند تا 30Gbps threat protection throughput و 34 Gbps SSL inspection performance ارائه دهند. از پورت های 10 GE، 40GE و 100GE برای حداکثر میزان I/O برخوردار هستند.

  محصولات مرتبط : فایروال های فورتی گیت 3900E, 3800D3700D, 3600E, 3500F3400E, 3300E, 3200D, 3100D, 3000D

   

  فورتی گیت های سری 2000

   فورتی گیت های سری 2000 از جدیدترین پردازنده های امنیتی برخوردار بوده و قادر به ارائه 5.4 Gbps Threat Protection throughput، 9.4 Gbps SSL inspection و 9 Gbps NGFW performance و همچنین زمان تاخیر کمتر از 2 میکروثانیه برای بخش های لبه شبکه می باشند.

  محصولات مرتبط : فایروال های فورتی گیت fg-2600F, fg-2500E, fg-2200E, fg-2000E

  فورتی گیت های سری 1000

  این سری از فایروال های فورتی گیت از جدیدترین پردازنده های امنیتی برخوردار بوده و قادر به ارائه 5 Gbps Threat Protection throughput، 5.7 Gbps SSL inspection و 7 Gbps NGFW performance و همچنین زمان تاخیر کمتر از 3 میکروثانیه برای بخش های لبه شبکه می باشند.

  محصولات مرتبط : فایروال های فورتی گیت 1800F, 1500D, 1100E1000D

   

  فورتی گیت های دمو: نسخه آزمایشی فورتی گیت با ویژگی های کامل خود به سازمان ها این امکان را می دهد جدیدترین قابلیت های فایروال های نسل جدید (NGFW) را تجربه کنند. در ضمن کاربران دموی فورتی گیت می توانند مشاهده کنند که چطور با استفاده از فایروال های فورتی گیت می توان به نظارت و کنترلی دقیق و امنیت مطلوب دست یافت.

  با استفاده از فورتی گیت های high end می توان راهکارهای امنیتی مبتنی بر صنعت را به همراه بالاترین کارایی و مطلوب ترین عملکرد در اختیار داشت تا از شبکه ی سازمانی در برابر انواع حملات محافظت گردد. سازمان ها و ارائه دهندگان خدمات در مقیاس بزرگ، با این سری از فورتی گیت ها می توانند علاوه بر این که نظارتی بسیار دقیق بر روی شبکه های خود پیدا می کنند می توانند سطح امنیت را ارتقا داده و عملکرد مطلوب تری را تجربه کنند. کمپانی فورتی نت برای دستیابی به این هدف، ترکیبی منحصر به فرد از پیشرفته ترین و جدیدترین اطلاعات مبتنی بر تهدیدات که توسط آزمایشگاه های فورتی گارد جمع آوری شده را به همراه سیستم عاملی در محیط گرافیکی و همچنین SPU های سفارشی ارائه می دهد. سازمان ها می توانند به ایمن سازی کل شبکه ی خود، تنها با استفاده از یک سیستم عامل کمک کنند.

  مطالب مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *