نظرات اخیر

  کارت شبکه Nexus X100 SmartNIC

  معرفی کارت شبکه Nexus X100 SmartNIC سیسکو

  شرکت سیسکو به تازگی از جدیدترین کارت شبکه هوشمند و low latency خودش به نام Cisco Nexus X100 SmartNIC رونمایی کرد و حالا امکان ثبت سفارش این محصول از طریق شرکت رسیس فراهم شده است.

  ویژگی‌های مهم و مزایای سیستم low latency

  تأخیر بین “فعال شدن تا واکنش” با نرم‌افزار Cisco Nexus X100 SmartNIC در حد 596 نانوثانیه است که باعث افزایش چشمگیر سطح کارایی و سرعت آن شده و بهره وری سیستم‌های کم تأخیر نرم‌افزاری را افزایش می‌دهد. کارت شبکه Nexus X100 SmartNIC دو پورت QSFP28 دارد که می‌توان آنها را در یک پیکربندی 8 کاناله 10/25G* یا یک پیکربندی 2 کاناله 40G* نصب کرد. همچنین، این کارت شبکه از سیستم شتاب دهنده اپلیکیشن kernel-bypass با ExaSOCK، قابلیت برنامه نویسی مستقیم با libexanic، تایم استمپینگ های‌رزولوشن (4 نانوثانیه) و قابلیت‌های همگام سازی زمانی IEEE1588 PTP پشتیبانی می‌کند.

  کارت شبکه NexusCisco Nexus X100 SmartNIC

  افزایش طول عمر کارت شبکه NIC

  کارت شبکه Nexus X100 SmartNIC با استفاده از جدیدترین تجهیزات Xilinx UltraScale+ FPGA ساخته شده که با فعال سازی قابلیت‌های جدید و آپگریدهای قابل دانلود پس از نصب کارت، منجر به افزایش طول عمر مفید کارت شبکه می‌شود. برای مثال، SmartNIC پس از نصب آپدیت جدید ، از سرعت 25/40 گیگابیت بر ثانیه برای شبکه محلی پشتیبانی می‌کند. این انعطاف پذیری باعث کاهش هزینه‌های ارتقای زیرساخت خواهد شد.

  ارتقاء و گسترش از طریق آپشن‌های قابل تنظیم

  محیط‌های شرکتی امروزی نیازمند برنامه نویسی تجهیزات شبکه جهت پشتیبانی از اپلیکیشن‌های جدید هستند. Nexus X100 SmartNIC با قابلیت برنامه نویسی و قابلیت های قابل تنظیم با کمک کیت توسعه پیشرفته، این نیاز را رفع می‌کند. به این ترتیب کاربران می‌توانند قابلیت‌های پردازش دیتای شبکه را به صورت مورد نیاز در این کارت که نسبت به روش‌های سنتی با تأخیر کمتر و پهنای باند بیشتر کار می‌کند، پیاده سازی کنند. Nexus X100 SmartNIC جهت پشتیبانی از انواع پردازش دیتا با 9 گیگابایت رم DDR4 عرضه می‌شود.

   

  تماس با رسیس

   

  مطالب مرتبط