نظرات اخیر

  مزایای استفاده از تکنولوژی iSER در تجهیزات کیونپ

  تکنولوژی iSER  داده های کیونپ NAS شما را برای VMware سریع تر از قبل می سازد و  همچنین سرعت انتقال داده ها بین سرورهای کیونپ NAS و VMware ESXi را افزایش می دهد.

  از آنجایی که استفاده از مجازی سازی افزایش یافته ، فناوری iSCSI به طور گسترده ای در محیط های مرکز داده سازمانی مورد استفاده قرار گرفته است. در حالیکه کیونپ به بررسی امکان افزایش عملکرد شرایط ذخیره سازی برای شرکت های بزرک و کسب و کارهای کوچک و متوسط می پردازد، این شرکت با Mellanox، پیشرو در صنعت ارائه تجهیزات شبکه، برای اضافه کردن پشتیبانی  iSER  (iSCSI Extensions for RDMA)  به کیونپ NAS قرارداد همکاری منعقد نموده است. با نصب یک آداپتور شبکه 10GbE یا  40GbE سازگار با iSER، پهنای باند بین کیونپ NAS و سرورهای VMware ESXi می تواند افزایش قابل توجهی در عملکرد را تجربه نمایید.

  عملکرد فضای مجازی سازی خود را بهینه سازی نمایید!

  iSER این امکان را به شما می دهد تا درایور های عمومی شبکه و لایه سوکت (Socket Layer) را Bypass نموده و به طور مستقیم به بافر حافظه مموری سرور ESXi  و ذخیره ساز خود وارد شوید. زمان پاسخگویی نیز در این شرایط کاهش یافته تا اطمینان حاصل شود که کیفیت فضای NAS شما افزایش یافته است. ترکیب iSCSI و  RDMA(Remote Direct Memory Access) باعث شده تا iSER تاثیر چشمگیر تری بر روی کیفیت و اثربخشی محیط های مجازی سازی VMware بگزارد.

  از پتانسیل iSER به طور کامل استفاده کنید !

  به وسیله ترکیب کردن iSER با کانفیگ و تنظیمات SSD Caching و یا  Qtier و نیز یک all-flash ، عملکرد محیط های مجازی سازی به شکل چشمگیری افزایش خواهد یافت.

  به وسیله iSER عمکرد را به طور ناحدود افزایش دهید!

  در طول تست های کیونپ ، iSER توانست عملکرد یک ذخیره ساز all-flash را در حالت random read and write تا 60% افزایش دهد و تاخیر و Latency را تا 50% بهبود ببخشد.

  کارایی را با Qtier افزایش دهید!

  در حالی که تجهیزات all-flash بیشترین کیفیت را ارائه می کنند ، اما تهیه آن از توان و بودجه بسیاری از سازمان ها و شرکت ها خارج است و  همچنین فضای ذخیر سازی مورد نظر آنها را نیز فراهم نمی کند.

  راهکار های ذخیره سازی Hybrid که شامل راهکارهای استفاده ترکیبی از HDD و SSD می باشد امروزه برای شرکت هایی که علاوه بر نگرانی بودجه به دنبال عملکرد مناسب نیز می باشند بسیار مورد استقبال قرار گرفته است. با ترکیب Qtier با iSER ، اطلاعاتی که به صورت دوره ای در فضاهای مجازی سازی استفاده می شوند به صورت اتوماتیک برای همه درایو ها ارسال نمی شوند ، بلکه اطلاعات پر مصرف از هارد های سریعتر SSD استفاده نموده و این تقریبا همان کیفیت یک all-flash را در اختیار شما قرار می دهد.

  مطالب مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *