نظرات اخیر

  فورتی نت از اولین SD-WAN ASIC در محصولات خود رونمایی کرد

  محصول جدید FortiGate 100F با کمک SD-WAN ASIC عملکرد 10 برابری، قابلیت های جدید SD-WAN در سیستم عامل FortiOS 6.2  و تجربه نرم افزاری بهبود یافته را ارائه می دهد.

   

  Orlando, Florida – Apr 9, 2019

  John Maddison, EVP of product and solutions, Fortinet

  Edge WAN در حال حاضر بخشی از Digital Attack Surface است، بنابراین در لبه شبکه (Edge Network) شما هرگز نباید آسیب پذیری داشته باشید، به همین دلیل برای دفاتر شعب، توانایی ایجاد بهترین WAN Edge با عملکرد مطلوب و امنیت بالا، حیاتی است چون با این معیارها می توان یک تجربه مطمئن را داشت. Fortinet SoC4 SD-WAN ASIC به سازمان ها اجازه می دهد شبکه های مبتنی بر امنیت در سراسر شعب خود با هر تعدادی راه اندازی کنند.

   

  خلاصه خبر

  Fortinet  که یک رهبر جهانی در ارائه راهکارهای امنیتی  یکپارچه است امروز عرضه خدمات امنیتی جدید SD-WAN را اعلام کرد که شامل ارائه SD-WAN ASIC می باشد و بدین صورت سازمانها را قادر می سازد که شبکه های مبتنی بر امنیت خود را راه اندازی کنند.

  با وجود اینکه سازمانها SD-WAN را جهت اتصال سریعتر و مقرون به صرفه پذیرفته اند اما امنیت همچنان چالش اصلی آنها می باشد. در گزارش اخیر Gartner ، “۷۲ درصد پاسخ دهندگان نقل کرده اند که بیشترین نگرانی آن ها در مورد امنیت ارتباطات WAN می باشد ” . در پاسخ به این نگرانی،Fortinet همچنان متعهد به توانمند سازی مشتریان خود جهت پیاده سازی شبکه امنیتی با نوآوری های جدید زیر می باشد:

  • SoC4 SD-WAN ASIC
  • FortiGate 100F Appliance (ارائه عملکرد 10 برابر سریع تر)
  • ارائه قابلیت های جدید SD-WAN در سیستم عامل FortiOS 6.2

  این نوآوری ها از مهم ترین چالش های مشتریان با استفاده از موارد زیر پشتیبانی می کنند:

  تحول دیجیتال در Enterprise WAN Edge

  استفاده از SaaS و برنامه Multi-Cloud روبه افزایش است از این رو نیاز به ایجاد WAN Edge بیشتر احساس می شود. برای این چالش Fortinet،SoC4 SD-WAN ASIC را معرفی کرد که سریعترین فرایند شناسایی و کنترل را برای بیش از 5000 برنامه کاربردی ارائه می دهد. این به کاربران اجازه می دهد تا از تاخیر در دسترسی به  Applicationها جلوگیری کرده و عملکرد پوششی (Overly Performance) را سرعت بخشند و برای برنامه های حیاتی کسب و کار ، تاخیر کم و بهترین تجربه را داشته باشند.همچنین امروز اعلام شد که FortiGate 100F Next-Generation Firewall که از SoC4 SD-WAN ASIC جدید پشتیبانی می کند قابلیت های SD WAN را با امنیت پیشرفته ،در قالب یک پیشنهاد واحد ، ترکیب می کند.

  FortiGate 100F  از لحاظ عملکرد 10 برابر سریعتر از  رقبا می باشد. همچنین این محصول با درگاه های 10G یکپارچه شده اند تا با تحولات آینده ، بدون نیاز به هیچ دستگاه دیگر، سازگار باشند.

  کاهش هزینه عملیاتی WAN بدون آسیب رساندن به عملکرد برنامه

  سازمان ها به منظور دستیابی به پهنای باند بالا و کاهش هزینه های WAN در حال گذر از MPLS  به پهنای باند هستند  اما این تغییر اغلب کیفیت را برای برنامه های ارتباطی یکپارچه کاهش می دهد. قابلیت های جدید SD-WAN  به کاربران اجازه می دهد تا پهنای باند WAN را اندازه بگیرند و همچنین امکان تجمیع پهنای باند جهت هدایت بسته ها را فراهم می کند تا  کاربر نهایی بهترین عملکرد برنامه را در تمام زمان ها دریافت کند.

  ساده سازی عملیات WAN Edge و ادغام با SD-Branch

  بسیاری از مشتریان در حال حاضر مجبور به استفاده از محصولات Multiple Point و کنسول های مدیریتی برای دستیابی به WAN Edge هستند.

  در پاسخ، Fortinet اعلام کرده است که با Fortinet 360 Protection Service امکان مدیریت SD-WAN وجود دارد و برای ساده سازی استقرارهای پیچیده به عنوان هماهنگ کننده عمل می کند. Fortinet 360 Protection Services شامل هماهنگ کننده Overlay برای تسهیل استقرار VPNاست. علاوه بر این، FortiManager Fortinet در حال حاضر در تمام محیط ها، از جمله محیط های شرکتی (On-Permise) و محیط ابر چندگانه (Multi-Cloud) ، در دسترس است تا مدیریت متمرکز را برای  WAN Edge فراهم کند.

  به منظور ساده سازی عملیات WAN Edge، Fortinet همچنان به گسترش ادغام کاملتر بین SD-WAN و Branch Access Layer ادامه می دهد.

   

  تعهد همیشگی Fortinet به نوآوری در زمینه شبکه های مبتنی بر امنیت

  Fortinet با استفاده از راهکار FortiGate Secure SD-WAN خود بهترین شیوه های SD-WAN و امنیت را ارائه می دهد که در جلب رضایت مشتری بسیار خوب عمل کرده و تنها راهکار همراه با قابلیت های امنیتی است که در آزمایش های NSS LABs موفق به دریافت نمره “Recommended” شده است.

  Fortinet’s SD-WAN ASIC باعث توانمندی FortiGate 100F شده است به طوری که به صرفه ترین هزینه و بهترین کارایی را برای WAN Edge ارائه می دهد. برای کم کردن بار کاری کارکنان فناوری اطلاعات، Fortinet 360 Protection Services  و ویژگی های SD-WAN در FortiOS 6.2 ،بهترین تجربه ممکن را برای ارتباطات یکپارچه ارائه می دهند.

   

  نقل قول پشتیبانی

  شرکت فولکس واگن راهکار Fortinet’ Secure SD-WAN را انتخاب کرد که به وسیله FortiGate NGFW فعال سازی شده است دلیل انتخاب این محصول سادگی عملیات، قابلیت دید کامل ، مدیریت آسان و امنیت پیشرفته آن می باشد. ما توانستیم با استفاده از راهکار Fortinet SD-WAN، همه چیز را به دست آوریم. این راهکار به ما این امکان را می دهد که یک WAN هیبریدی انتخاب کنیم و WAN های توزیع شده را به هم وصل کرده و ترافیک را بر روی لینک های مختلف مانند MPLS مسیریابی کنیم بدون اینکه بهره وری کاهش یابد. این راه حل به تیم فن آوری اطلاعات ما اختیار می دهد تا با اطمینان انواع ترافیک در سرتاسر WAN را از هم جدا کند و امکان مدیریت تاخیر و اولویت بندی برنامه های حیاتی کسب وکار و ترافیک را فراهم آورد.

  مطالب مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *