نظرات اخیر

  گزارش Security Appliance از رشد تقاضا و فروش محصولات فورتی نت

  شرکت فورتی نت در Security Appliance Shipment برای ششمین سال متوالی رتبه اول را کسب کرد. داده ها نشان می دهند که تقاضای مشتریان برای راهکارهای امنیتی Fortinet افزایش یافته است.

  John Maddison، نایب رئیس اجرایی محصولات و راه حل ها در Fortinet

  سازمان ها یک رویکرد جامع را برای امنیت اتخاذ می کنند که این رویکرد وسیع ، یکپارچه و خودکار است. همانطور که شرکت های بیشتری به سوی یک فروشنده جمع می شوند،
  ابزارهای Fortinet Security Fabric با یک راهکار جامع، بهره وری و عملکرد مورد نیاز جهت محافظت در برابر تهدیدات امروزی ، را ارائه می دهند .

  خلاصه خبر

  Fortinet به عنوان یک رهبر جهانی در زمینه راهکارهای امنیتی ، امروز نتایجی که اخیرا توسط IDC منتشر شده بود را اعلام کرد. داده های گزارش 4Q18 نشان می دهد رهبری Fortinet در صنعت امنیت ،به واسطه ارائه ابزارهای امنیتی بیشتر نسبت به سایر فروشندگان و رشد درامدی دو رقمی ، افزایش می یابد.

   • خلاصه گزارش 4Q18 IDC نشان می دهد که Fortinet در بازار ابزارهای امنیتی نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد درامدی 17.7 درصدی را دارد که از میانگین بازار بیشتر است(میانگین رشد بازار 16.7 درصد می باشد) و برای محصولات UTM و VPN از لحاظ رشد درامدی این شرکت از رتبه سوم به دوم پیشرفت کرده است.
   • Fortinet همچنین در سه ماهه چهارم سال 2018 شاهد افزایش 22.4 درصدی فروش محصولات خود نسبت به مدت مشابه سال قبل بود و 23.5 درصد از سهم بازار واحد مربوط به بازار دستگاه امنیتی را ،در سه ماهه سوم سال، به دست آورد.

   

  Fortinet Units Shipped vs. The Next Closest Competitor
  Combin 2018 2017 2016 2015
  192% 194% 183% 209% 181%

   

  فورتی نت به رشد خود با حفظ عملکرد ادامه می دهد

  نتایج ،توانایی Fortinet در ارائه جدیدترین و کارآمد ترین ابزار امنیتی برای ایمن سازی و ساده سازی زیرساخت های IT را نشان می دهد. Fortinet  تنها فروشنده ای است که توانایی ارائه یک Security Fabric جامع را دارد که به وسیله آن از شبکه در برابر تهدیدات بالقوه موجود محافظت کرده و قابلیت های Automated Protection و Visibility ،برای هر بخش از شبکه شامل تجهیزات ، ابزارها (چه مجازی در محیط Cloud و چه فیزیکی) و … ،را فراهم می کند.

  منابع

  مطالب مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *