نظرات اخیر

  عملکرد اتوماسیون امنیتی SOC چگونه است؟

  عملکرد اتوماسیون امنیتی SOC چگونه است؟

  فورتی نت به منظور محافظت سریع تر و قدرتمند تر از شبکه های سازمانی، هوش مصنوعی را در لوکیشن های مختلف به کار می گیرد. اطلاعات مبتنی بر تهدیدات که FortiGuard Labs گردآوری می کند به همراه کنترل امنیتی inline و همین طور شناسایی و مقابله با تهدیدات پیشرفته در پلتفرمی تحت عنوان SOC ادغام کرده تا امنیتی جامع و گسترده حتی در برابر جدیدترین تهدیدات ارائه دهد.

  diagram security operations mega

  از بین بردن تمام باگ های امنیتی

  راهکارهای Fortinet AI-Driven Security Operations موجب افزایش سرعت اقدامات امنیتی مبتنی بر هوش مصنوعی  شده تا علاوه بر کاهش تهدیدات، بهره وری را نیز بهبود بخشد.

  چالش های مرتبط با اقدامات امنیتی

  icon challenge attack surface


  حملات گسترده

  نوآوری های دیجتالی مانند دورکاری، کلود و زنجیره تامین موجب گسترش سطح حملات شده اند.

  icon challenge evolving attacks


  حملات در حال تکامل

  کمپین های سایبری پیشرفته که فعالیت های قانونی و معتبر را شبیه سازی می کنند، موجب پیچیدگی در تامین امنیت سازمانی می گردند.

  icon challenge security


  دشوار شدن فرایند تامین امنیت

  “فراوانیِ تجهیزات امنیتی” و “سرعت پایین در شناسایی و مقابله با تهدیدات” موجب پیچیدگی در ایمن سازی شبکه ها شده است.

  موارد استفاده از اتوماسیون امنیتی

  اقدامات امنیتی مبتنی بر AI، علاوه بر اینکه می تواند کل سطح حمله را پوشش دهد، قادر است کل مراحل حملات سایبری را مورد بررسی قرار دهد. به این ترتیب سازمان ها از پیچیدگی کمپین های سایبری استفاده می کنند تا انواع تهدیدات را پیش از آنکه موفق به نفوذ شوند، شناسایی و مسدود کنند.

  web icon endpoint security

  امنیت endpointها

  ترکیبی از behavior-based endpoint protection، detection و response را می توان رویکردی جدید در خصوص تامین امنیت endpointها دانست. فورتی نت با به کارگیریِ تکنولوژی های machine learning و deep-learning، هر سه مورد مذکور را برای endpointها فراهم می آورد.

  Advanced Threat Protection

  فورتی نت طیف گسترده ای از قابلیت های behavior-based detection و response را ارائه می دهد که فراتر از نیازهای امنیتی endpointهاست. مواردی مانند sandbox analysis، network detection and response، deception، user and entity behavior analytics و بسیاری موارد دیگر به منظور بهبود امنیت و خنثی کردن تهدیدات سایبری توسط فورتی نت عرضه می شوند.

  web icon breach protection
  web icon respond

  پلتفرم SOC

  شامل مجموعه ای گسترده از گزینه های امنیتی است که در اصل برای پاسخ دادن به نیازهای امنیتی مختلف سازمان های متفاوت طراحی شده تا نظارتی متمرکز را بر کل زیرساخت های شان فراهم آورد.

  مطالب مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *