نظرات اخیر

  سوفوس سرویس MTR خود را عرضه کرد

  sophos1

  سوفوس با عرضه سرویس جدید خود به نام MTR (پاسخ به تهدید مدیریت شده) محافظت از مشتریان خود را گسترش داد. این سرویس برای مقابله با تهدیدات پیشرفته و پیچیده، تیم امنیتی اختصاصی 24ساعته/7 روز هفته ای را در اختیار سازمان ها قرار می دهد.

  تنها تعداد اندکی از سازمان ها دارای ابزارها، افراد و فرایندهای داخلی برای مدیریت دائمی برنامه های امنیتی شان و مقابله با تهدیدات جدید و نوظهور هستند. برخلاف بسیاری از سرویس های MTR که منحصراً بر مانیتورینگ و اعلان تهدید متمرکز شده اند، تیم MTR سوفوس برای مقابله با پیچیده ترین تهدیدات روز دنیا به نمایندگی از شما دست به اقدامات هدفمند می زند.

  با وجود MTR سوفوس ، سازمان شما به تیمی از متخصصین کشف و پاسخ به تهدید مجهز خواهد شد که:

  • با پیش بینی از قبل، تهدیدات و سوانح احتمالی را کشف و بررسی می کنند.
  • برای تعیین گستره و شدت تهدیدات، از اطلاعات موجود استفاده می کنند.
  • برای تهدیدات مؤثر از زمینه مناسب کسب و کار استفاده می کنند.
  • برای برسی دلیل اصلی حوادث تکراری، توصیه های عملی ارائه می دهند.
  • برای قطع کردن، مهار و خنثی سازی تهدیدات از راه دور دست به اقدامات لازم می زنند.

   

  پاسخ انسانی تسریع شده با ماشین

  MTR سوفوس که بر اساس تکنولوژی Intercept X Advanced با EDR ساخته شده است، تکنولوژی یادگیری ماشین و آنالیز تخصصی را با هم ترکیب کرده تا تشخیص و مهار تهدیدات بهبود یابد، بررسی هشدارها دقیق تر انجام شود و برای حذف سریع و دقیق تهدیدات، اقدامات هدفمندی انجام دهد. این ترکیب محافظت درجه یک و مداوم و EDR هوشمند با تیم حرفه ای از متخصصین امنیتی، «پاسخ انسانی تسریع شده با ماشین» نام دارد.

  سرویس MTR سوفوس - 1
  سرویس MTR سوفوس

  شفافیت و کنترل کامل

  MTR سوفوس با سرویس ها و حالت های پاسخگویی مختلف برای رفع نیاز سازمان های گوناگون (با اندازه ها و میزان تکامل مختلف) از قابلیت سفارشی سازی برخوردار است.

  با Sophos MTR تصمیمات با شماست و می توانید نحوه و زمان تشدید حوادث احتمالی، اقداماتی که از ما می خواهید و فردی که می خواهید با آن در ارتباط باشید را تحت کنترل خود درآورید. Sophos MTR دارای سه حالت پاسخگویی است تا شما بتوانید هنگام حوادث بهترین راه ممکن را برای همکاری تیم MTR با خود انتخاب کنید:

  حالت Notify (اطلاع رسانی): ما تشخیص تهدید را به اطلاع شما می رسانیم و اطلاعاتی را در اختیار شما قرار می دهیم که در اولویت بندی و پاسخ به شما کمک می کنند.

  حالت Collaborate (همکاری): ما با تیم داخلی یا نقطه تماس های خارجی شما کار می کنیم تا کار تشخیص را انجام دهیم.

  حالت Authorize (تنفیذ): ما اقدامات جلوگیری و خنثی سازی را انجام می دهیم و اقدامات انجام شده را به اطلاع شما می رسانیم.

  مطالب مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *