نظرات اخیر

  سوفوس در گزارش Endpoint Forrester Wave سال 2019 لقب پیشگام را به خود اختصاص داد

  sophos

  سوفوس در گزارش Endpoint Forrester Wave سال 2019 لقب پیشگام را به خود اختصاص داد

  سوفوس در گزارش سه ماهه سوم 2019 The Forrester Wave™: Endpoint Security Suites لقب پیشگام را به خود اختصاص داد.

  Intercept X سوفوس که بهترین محصول محافظت از کاربران نهایی در جهان محسوب می شود، در میان 15 مجموعه امنیتی اندپویت برجسته قرار گرفت. فورستر (Forrester) اذعان داشت که «محصول Intercept X قابلیت یادگیری ماشین روی هاست را به همراه تله متری برای ابزار مبتنی بر کلود خود به نام Intercept X EDR فراهم می کند».

  علاوه بر این فورستر اظهار داشت که مشتریان به محصولات سوفوس در زمینه محافظت از بدافزار و سوء استفاده رتبه بالایی داده اند. اگرچه ما دوست داریم به عنوان تحلیلگر و در زمینه تست شناخته شویم اما بازخورد مثبت مشتریان برای ما از بالاترین درجه اهمیت برخوردار است.

  فورستر به دلیل استراتژی Synchronized Security سوفوس را تحسین کرد و اظهار داشت: «این استراتژی میان کاربر، شبکه و لایه های امنیتی کلود ، یکپارچگی بالایی ایجاد می کند».

  سوفوس موفق شد بالاترین امتیاز ممکن در معیارهای امنیت داده، موبایل، نقشه راه محصول، پشتیبانی از سیستم عامل، مشارکت جامعه امنیتی، اکوسیستم شرکا و مجموعه مشتریان سازمانی را به خود اختصاص دهد.

  برای دانلود گزارش روی این لینک کلیک کنید.

  گزارش سه ماهه سوم 2019: The Forrester Wave™: Endpoint Security Suites؛ نوشته کریس شرمن (Chris Sherman) با همکاری اسفانی بالالوراس (Stephanie Balaouras)، مریت ماکزیم (Merritt Maxim)، متیو فلاگ (Matthew Flug) و پگی دوستی (Peggy Dostie)؛ 23 سپتامبر 2019

  مطالب مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *