نظرات اخیر

  ارتقا امنیت سازمانی و بهبود تهدیدات سایبری به روش اتوماسیون

  برای همگام شدن با حجم، پیچیدگی و سرعت تهدیدات سایبری امروزه، اتخاذ اقدامات مبتنی بر هوش مصنوعی در جهت افزایش سرعت، امری ضروری است. راهکارهای امنیتی فورتی نت علاوه بر این که قابلیت های پیشرفته ای را در زمینه شناسایی تهدیدات و مقابله با آن ها عرضه می کنند، متمرکز ساختن کنترل امنیتی و همین طور خودکار سازی از طریق پلتفرم یکپارچه امنیتی Fortinet را نیز میسر خواهند کرد.

  با اتخاذ راهکارهای امنیتی، همیشه از مهاجمان سایبری سبقت بگیرید!

   

  فورتی نت فناوری های مختلفِ هوش مصنوعی را به کار می گیرد تا قدرت دفاعی اش را در برابر تهدیدات بیشتر و سریع تر کند. به طور کلی سازمان ها با بهره گیری از بانک اطلاعاتیِ FortiGuard Labs، نظارت امنیتی و همچنین قابلیت پیشرفته شناسایی و مقابله با تهدیدات که در مرکز SOC در اختیارشان قرار می گیرد، امنیت تضمین شده ای خواهند داشت.

  diagram security operations mega

  اقدامات امنیتی که بر اساس هوش مصنوعی صورت می گیرند، قادر به پوشش سطح بسیار گسترده ای از حملات سایبری بوده، ضمن اینکه کل مراحل تهدیدات را مورد بررسی دقیق قرار می دهند؛ از مراحل اولیه ی شناسایی و مسلح شدن مهاجمان گرفته تا اقدامات نهایی آن ها بر روی قربانیان.

  امنیت سایبری با چه چالش هایی مواجه است؟

  icon challenge attack surface 2

  سطح گسترده ی حملات

  نوآوری های دیجیتالی از جمله WFA، cloud و supply chain موجب گسترش سطح تهدیدات سایبری شده اند.

  icon challenge deployment

  پیچیده تر شدن تهدیدات سایبری

  فراوانیِ محصولات امنیتی به علاوه ی کمبود متخصصان امنیتی، منجر به تاخیر در شناسایی و مقابله با تهدیدات می گردد.

  icon challenge evolving attacks

  حملات در حال تکامل

  تهدیدات سایبری پیچیده ی امروزی، غالبا موفق می شوند از سد راهکارهای امنیتی عبور کنند.

  پیشنــهاد تحلیــــلگران

  icon malware

  چشم انداز تهدیدات سایبری

  سازمان ها بر این باورند که تامین امنیت شبکه نسبت به دو سال پیش بسیار دشوار تر شده؛ که این امر نشان دهنده ی تغییر در چشم انداز تهدیدات می باشد.

  icon respond

  افزایش سرعت

  سرعت عمل سازمان ها در مقابله با تهدیدات بسیار حائز اهمیت است؛ از این رو به سازمان ها پیشنهاد می شود با خودکارسازیِ فرایند شناسایی و مقابله با تهدیدات، این هدف را محقق کنند.
  icon management tuning

  کاهش پیچیدگی های امنیتی

  به سازمان ها توصیه می شود با یکپارچگی ابزارها و تجهیزات امنیتی خود، از پیچیدگی ها بکاهند. در حال حاضر 75 درصد از سازمان ها، محصولات امنیتی خود را به سمت single vendor پیش می برند.

  برخی از مزایای راهکارهای Fortinet Security Operations

  با پیشرفت و تکامل کسب و کارها و همچنین ظهور فناوری‌های جدید و تهدیدات سایبری پیشرفته، رهبران امنیتی با چالش‌های مختلفی در حفاظت از شبکه‌ها روبرو هستند. گزارشی که اخیرا توسط Enterprise Strategy Group منتشر شده، به مزایای اتخاذ راهکارهای امنیتی Fortinet می پردازد. این مزایا شامل افزایش بهره وری عملیاتی و مدیریت موثر ریسک در راستای رفع نیازهای امنیتی می باشد.

  موارد استفاده از Fortinet AI-Driven Security Operations

  • Endpoint Security

  فورتی نت با استفاده از فناوری های multiple machine-learning و deep-learning، امنیت endpointها را بهبود می بخشد.

  • Early Detection and Prevention

  فورتی نت، قابلیت های پیشرفته ی شناسایی و مقابله با تهدیدات سایبری را بسیار فراتر از تامین امنیت endpointها ارائه می دهد. و با به کار گیریِ قابلیت هایی مانند sandbox analysis، network detection and response، deception technology و همچنین user behavior analytics حملات  سایبری را به طور موثر خنثی می کند.

  • SOC Platform

  به طور خاص برای پاسخگویی به نیازهای سازمان های مختلف طراحی شده و شامل گزینه های امنیتی متنوعی می گردد تا علاوه بر میسر ساختن کنترلی متمرکز، امکان تجزیه و تحلیل و همچنین دسترسی کنترل به زیرساخت های امنیتی را نیز فراهم کند.

  مطالب مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *