نظرات اخیر

  تامین امنیت فضای ابری توسط فورتی نت

  تامین امنیت فضای ابری

  با سرعت گرفتن سازمان ها در مسیر دیجیتالی شدن، اپلیکیشن های شان در فضای ابری و همچنین در دیتاسنترهای فیزیکی و مجازی گسترده می شود. این امر منجر به پیچیده تر شدن عملکردها، از دست دادن قابلیت کنترل و احتمال پیکربندی نا مناسب می گردد که در نهایت به حملات سایبری می انجامد. Fortinet Cloud Security با تامین امنیت اپلیکیشن های موجود در فضای ابری، موجب افزایش سرعت سازمان ها به سمت دیجیتالی شدن می گردد.

   

  قابلیت نظارت بر اپلیکیشن های موجود در فضای ابری

  راهکار Fortinet Cloud Security قادر به ارائه قابلیت هایی مانند “اجرای پالیسی ها”، “مدیریت متمرکز” و همچنین “نظارت و کنترل” می باشد. با خودکارسازی امنیت در فضاهای ابری و ترکیبی، سازمان ها می توانند اپلیکیشن ها را به صورت کاملا ایمن، ایجاد نموده و در فضای ابری اجرا کنند.

  محافظتی جامع و گسترده

  Fortinet Cloud Security شامل یک مجموعه ی گسترده است که کل فرایند انتقالِ اپلیکیشن ها به فضای ابری را پوشش می دهد. لازم به ذکر است راهکارهای فورتی نت با پلتفرم های third party و فضای ابری یکپارچه هستند که این امر به سازمان ها امکان می دهد به طور ایمن از فضاهای ابری و همچنین دیتاسنترهای مجازی استفاده نموده، ضمن اینکه از قابلیت هایی مانند اجرای همیشگی پالیسی ها، مدیریت متمرکز و اتوماسیون بهره مند شوند.

   

  fortigate200f

    مشاهده فایروال فورتی گیت FG-200f

  امنیت اپلیکیشن ها

   

  solution topic visibility and control
  Hybrid Security

  سازمان ها به طور مداوم در حال گسترش و استفاده از اپلیکیشن ها و شبکه از طریق فضای ابری هستند. راهکار hybrid security فورتی نت قادر به محافظتی همه جانبه و تسهیل عملکردهای فضای ابری می باشد. ضمن اینکه از طریق یک کنسول واحد می توان نظارتی دائمی و دقیق بر روی اجرای پالیسی های امنیتی داشت.

  solution topic application security
  Application and API Protection

  قابلیت نظارت بر لایه اپلیکیشن فضای ابری به سازمان ها این امکان را می دهد که بهترین پلتفرم فضای ابری را بر اساس اولویت های تجاری خود انتخاب کنند. فورتی نت با قابلیت اتوماسیون و AI/ML پیشرفته، قادر است امنیت وب اپلیکیشن ها و APIها را در سطح بسیار بالایی تامین نموده و آن ها را در برابر تهدیداتی مانند botها و OWASP Top 10 محافظت کند.

  solution topic secure connectivity
  Cloud-Native Protection

  با استفاده از راهکارهای تامین امنیت فضای ابری، می توان از مزایای رایانش ابری و پیشبرد کسب و کارها بهره برد. در ضمن می توان فضای ابری را تحت کنترل داشت و مدیریت کرد.

   

  ایمن سازی اپلیکیشن های فضای ابری

  راهکارهای Fortinet Cloud Security قابلیت هایی مانند اتصال ایمن به فضای ابری و محافظت در برابر تهدیدات پیشرفته را ارائه می دهند. ایجاد یکپارچگی با ارائه دهندگان خدمات عمومی و خصوصی فضای ابری، “حفظ حریم خصوصی” را تضمین می کند.

   

  amazon ressis
  Amazon Web Service (AWS)

  فورتی نت می تواند از محیط AWS به خوبی محافظت کند. ضمن اینکه از طریق یکپارچه سازی با سرویس های کلیدی AWS قادر به تسهیل فرایند مدیریت امنیت، نظارت کامل و تامین امنیتی جامع بر روی اپلیکیشن ها و فرایندهای کاری می باشد.

  icon benefits central management
  Microsoft Azure

  راهکارهای فورتی نت با خدمات Azure یکپارچه می شوند تا از پالیسی ها و اقدامات امنیتی پشتیبانی کنند. در ضمن قابلیت هایی مانند محافظت گسترده و مدیریت خودکار به “نظارت مداوم و همیشگی بر روی محیط های ابری” کمک فراوانی می کنند.

  google cloud ressis
  Google Cloud

  راهکارهای امنیتی فورتی نت به Google Cloud کمک می کنند تا بتوان امنیت را در محیط های فیزیکی و محیط های ابری تامین کرد. این راهکارها، امنیتی چند سطحی و محافظت در برابر تهدیدات را ارائه داده و وضعیت کلی امنیت را بهبود می بخشند.

  icon benefits reduce cost
  Oracle Cloud Infrastructure (OCI)

  همکاری Fortinet و Oracle موجب می شود خدمات فضای ابری در اختیار کاربران قرار گیرد و آن ها بتوانند فرایندهای کاری خود را به بهترین شکل ممکن در فضای ابری و یا محیط فیزیکی، مدیریت کنند. کاربران OCI با در اختیار داشتن راهکارهای فورتی نت می توانند پالیسی های امنیتی را به طور مداوم و همیشگی از طریق زیرساخت های فضای ابری اجرا نمایند.

  icon benefits ztna
  Alibaba Cloud

  راهکارهای قدرتمند فورتی نت، با ارائه امنیتی در سطح سازمانی، از فضای ابری Alibaba و اپلیکیشن های مبتنی بر فضای ابری آن، محافظت می کنند. این امر موجب می شود “اتوماسیون”، “محافظتی گسترده در برابر تهدیدات پیچیده” و همچنین “مدیریت متمرکز” و”قابلیت نظارت بر فضای ابری و دیتاسنترها” مهیا شود.

  icon benefits scalable
  SAP

  فورتی نت قادر به تامین امنیت محیط فیزیکی و فضای ابری SAP می باشد، ضمن اینکه برخلاف سایر تامین کننده ها با یکپارچگی عمیقی که بین محصولات خود و سیستم های SAP ایجاد می کند، امنیت بالایی برای شبکه، اپلیکیشن ها و endpoint ها را رقم می زند.

  مطالب مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *