نظرات اخیر

  منظور از Secure SD-Branch  چیست؟

  منظور از Secure SD-Branch  چیست و چه کاربردی دارد؟

  در مورد Secure SD-Branch میتوان گفت شعب سازمان ها که در موقعیت های مکانی مختلف گسترده شده اند، تاثیر بسزایی بر روی شبکه دارند. دسترسی کاربران به فضای ابری و اپلیکیشن های software-as-a-service (SaaS) چه از راه دور صورت گیرد و چه از محیط فیزیکی، منجر به پیچیده تر شدن بخش لبه ی WAN و LAN می گردد. علاوه بر این، تامین امنیت دستگاه های اینترنت اشیا (IoT) که در شعب سازمانی مورد استفاده قرار می گیرند، بسیار ضروری است، زیرا در غیر این صورت موجب آسیب پذیری های جدیدی شده و به تسهیل حملات سایبری کمک می کند. اینجاست که باید گفت استفاده از استراتژی های نسل جدید به منظور پشتیبانی از شعب سازمانی، از اهمیت بالایی برخوردار می باشد.

  از طرف دیگر، بررسی های اخیر نشان می دهد کاربران، تمایل به راهکارهایی دارند که بتوانند LAN و WAN را یکپارچه ساخته و آن ها را با هم مدیریت کنند. لازم به ذکر است موضوع “امنیت شعب سازمان ها” در بین تمامی پاسخ دهندگان، اصلی ترین عامل نگرانی و چالش آنها بود.

  و اما فورتی نت به منظور حل مشکل فوق، راهکار SD-Branch را ارائه داده که قابلیت های SD-WAN را به شبکه شعب سازمان ها گسترش می دهد و همچنین به یکپارچه سازی خدمات و مدیریت، کمک فراوانی می کند. استفاده از این راهکار، باعث می شود حجم زیادی از مسئولیت های تیم IT کاسته شود، این در حالی است که امنیت شعب سازمان ها را نیز بهبود می بخشد.

  WAn SD WAN

   

  | امنیت سایبری در صنایع نفت و گاز | امنیت سازمانی  | قیمت فایروال فورتی گیت

  |فروشگاه تجهیزات شبکه رسیس

   

  برای مشاهده سایر ویدئوهای آموزشی اینجا کلیک کنید

  مطالب مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *