نظرات اخیر

  نگاهی بر استوریج های Dell EMC unity

  نگاهی بر خانواده unity از برند EMC

  در این پست قصد داریم به بررسی محصولات Unity از برند EMC بپردازیم (استوریج های Dell EMC unity) ، جدیدترین راهکار ذخیره سازی میان رده EMC که هم برای معماری ALL FLASH و هم Hybrid طراحی شده و از پایه برای بارهای کاری مجازی شده با کاربری مهندسی مورد استفاده قرار می گیرد، یونیتی ترکیبی از قدرت VNX و سادگی VNXe طراحی کاملا متناسب با معماری ALL-FLASH و هم Hybrid و فناوری های نرم افزاری و سخت افزاری مدرن و در عین حال ارزان قیمت هست .

  راهکارهای ذخیره سازی قدیمی میان رده غیرمنعطف و بیش از حد پیچیده بوده اند و توانایی بهره گیری مقرون به صرفه از فناوری ALL-FLASH را نداشته اند ، سازمان ها استفاده از ذخیره سازهای میان رده را برای سیستم های خود مناسب می دانند و با ظهور راهکار های ارزان قیمت حافظه ALL-FLASH را به گزینه ای معقول برای انواع بیشتری از بارهای کاری سازمانی تبدیل کرده اند چرا که مشتریان انتظار معماری مدرن تری برای راهکارهای ذخیره سازی میان رده دارند تا برای عملکرد ، تراکم و هزینه مهندسی شده باشد.

  استوریج های Dell EMC unity دارای پردازنده ی Intel Xeon بوده و برای سازمان های متوسط و بزرگ مناسب می باشند.

   

  به طور کلی استوریج های Dell EMC unity دارای مزایای زیر هستند:

  • سادگی در کنار قدرتمند بودن: طراحی بهینه شده ی با فلش با استفاده از یک رابط مدیریتی ساده
  • انعطاف پذیری: EMC unityها با طیف گسترده ای از محصولات این برند، سازگار هستند.
  • طراحی جمع و جور: خانواده استوریج های Dell EMC Unity از مزیت جمع و جور بودن و کوچک بودن دستگاه بهره مند شده اند.

  در واقع مرز بین آرایه های ALL-FLASH و هیبریدی با پیکربندی ALL-FLASH بسیار باریک شده ، چونکه هر روز آرایه های بیشتری سرویس داده در سطح سازمانی را ارائه می دهند.

  سیستم استوریج های Dell EMC unity به سازمان ها امکان دسترسی سریع به داده ها، مدیریت ساده و استفاده از فضای ابری را می دهد. استوریج های unity این برند به سه دسته تقسیم می شود:

  • Unity All-flash: این دسته از استوریج های emc، از بالاترین سرعت و با کیفیت ترین خدمات برخوردار می باشند. مانند استوریج های:

  ☑️Unity xt 380F

  ☑️ Unity xt 480 F

  ☑️ Unity xt 680F

  ☑️ Unity xt 880F

  • Unity Hybrid Flash: این گروه از استوریج های ای ام سی ترکیب ایده آلی از عملکرد ذخیره سازی و مقرون به صرفه بودن را ارائه می دهد و همچنین دارای قابلیت های یکپارچه ی SAN و NAS نیز می باشند. مانند استوریج های:

  ☑️Unity xt 380

  ☑️Unity xt 480

  ☑️Unity xt 680

  ☑️Unity xt 880

  • Dell EMC Unity VSA: این استوریج ای ام سی نرم افزاری، مدیریت پیشرفته ی داده ها را به همراه قابلیت های ذخیره سازی Dell EMC Unity به صورت مبتنی بر سرور، به اشتراک گذاری و یا فضای ذخیره سازی ابری به محیط VMware ESXi عرضه می کند، مانند

  ☑️ Unity VSA

   

  ذخیره ساز Dell emc

   

   

  برای مشاهده سایر ویدئوهای آموزشی اینجا کلیک کنید

  مطالب مرتبط