نظرات اخیر

  معرفی شرکت فورتی نت به عنوان یکی از شرکت های پیشگام در گزارش Magic Quadrant

  فورتی نت به عنوان یکی از شرکت‌های پیشگام در گزارش Magic Quadrant مؤسسه گارتنر انتخاب شد

  John Maddison معاون اجرایی محصولات و مدیر ارشد بازاریابی در فورتی نت

  “چند سال پیش، در حالیکه کل این صنعت SD-WAN (شبکه محلی نرم‌افزاری) را یک محصول تفکیک شده می‌دانستند، ما در فورتی نت یک رویکرد امنیت محور برای این شبکه‌ها ایجاد کردیم و سعی کردیم با ترکیب شبکه و امنیت اولین شرکتی باشیم که یک راهکار SD-WAN در اختیار مشتریان خودش قرار می‌دهد. ما مفتخریم که در سه ماه اخیر سال 2020 در فهرست پیشگامان Magic Quadrant از نظر زیرساخت WAN قرار گرفتیم. موضوعی که به نظر ما یک نشانه مهم دیگر از قابلیت شرکت فورتی نت برای ارائه تجربه کاربری بهتر همزمان با حفظ امنیت مشتریان این شرکت است. ما باور داریم که این مجموعه با ارائه راهکارهایی که ریشه در طراحی شبکه طبق اصول امنیتی دارند و ایجاد انعطاف پذیرترین راهکارهای امنیتی از طریق SASE می‌تواند این صنعت را متحول کند.”

  fortinet 2

  خلاصه خبر

  شرکت فورتی نت، پیشگام در زمینه ارائه راهکارهای یکپارچه و خودکار در حوزه امنیت سایبری امروز در فهرست Magic Quadrant مؤسسه گارتنر در زمینه ارائه زیرساخت لبه شبکه WAN برای سپتامبر 2020 قرار گرفت و جایگاه این شرکت از نظر اجرا و تکمیل رسالت و چشم‌انداز خودش نسبت به سال پیش ارتقاء یافت.

  فورتی نت، انعطاف پذیرترین راهکار SD-WAN را ارائه می‌دهد

  این شرکت  به ارائه نوآوری برای شبکه‌های SD-WAN امن ادامه می‌دهد تا راهکارهای امنیتی اصیلی در اختیار شرکت‌ها قرار دهد که قابلیت‌های مسیریابی پیشرفته، عیب یابی خودکار و هماهنگی با انعطاف پذیرترین قابلیت‌های امنیتی از طریق فایروال نسل جدید و امنیت کلود مبتنی بر فناوری SASE را دارند. تعهد شرکت فورتی نت به نوآوری در عرصه SD-WAN منجر به ارائه امن ترین و گسترده ترین راهکارهای SD-WAN شده که امکان نصب آنها در شبکه‌های خانگی، شعب اداری و سیستم‌های کلود ترکیبی وجود دارد. شبکه SD-WAN امن شرکت فورتی نت مزایای مختلفی برای مشتریان این شرکت دارد از جمله:
  • ایجاد تجربیات کاربری بهتر: مشتریان فورتی نت می‌توانند به شکل پویا با مشکلات WAN در همه لبه‌ها آشنا شده و این مشکلات را از طریق قابلیت‌های خودکار جامع حل کنند. این قابلیت‌ها با سخت‌افزار ASIC فورتینت که برای ارتقای کارایی طراحی شده، میسر شده‌اند. قابلیت‌های هوش مصنوعی و یادگیری ماشینی فورتی نت امکان کنترل و دید هر چه بهتر برای ایجاد بهترین کارایی ممکن را فراهم می‌کنند.
  • کاهش هزینه‌ها و پیچیدگی: محصولات شرکت فورتی نت امنیت و قابلیت‌های شبکه را در یک راهکار SW-WAN امن با قابلیت هماهنگی مرکزی ترکیب می‌کند تا مشتریان این شرکت بتوانند پیچیدگی‌های عملیاتی را کاهش داده و مجموع هزینه‌های مالکیت را به بهترین سطح برسانند.
  ابتدای امسال این شرکت به عنوان یکی از گزینه‌های گارتنر برای انتخاب به عنوان بهترین ارائه دهنده زیرساخت لبه WAN معرفی شد. این انتخاب بر اساس نظرات و بازخوردهای کاربرانی است که سیستم SD-WAN امن فورتی نت را خریداری، پیاده سازی یا از آن استفاده کرده‌اند.
  همچنین، Omdia شرکت فورتی نت را موفق ترین ارائه دهنده راهکارهای SD-WAN دانسته و به گفته این شرکت درآمد شرکت فورتی نت از اولین سه ماهه سال 2019 تا اولین سه ماهه سال 2020 247 درصد افزایش داشته است. فورتی نت بر این باور است که این آمار و ارقام نشان دهنده توانمندی این شرکت برای ارائه یکی از بهترین راهکارهای SD-WAN موجود در بازار است.

  در اینجا بیشتر بخوانید : همکاری فورتی نت با ارایه دهندگان خدمات شبکه 

   

  فورتی نت، چشم‌اندازی روشن از آینده SD-WAN ترسیم می‌کند

  مشتریانی که سیستم SD-WAN امن فورتی نت را انتخاب کنند می‌توانند با توسعه شبکه SD-WAN که راهکارهایی انعطاف پذیر برای نیروی کار متنوع امروزی فراهم می‌کند، برای آینده آماده شوند. این سرویس با بیشترین میزان دسترس پذیری برای محیط‌های چند ابری و ارائه نوآوری در زمینه هماهنگ سازی ابر، قابلیت دید و کنترل جامع را فراهم می‌کند. فورتی نت یکی از اولین شرکت‌هایی است که قابلیت توسعه SD-WAN به SD-Branchرا پیاده سازی کرد و همچنان به ابتکار و نوآوری برای تحلیل، یکپارچگی و حفظ امنیت LAN Edge و WAN Edge ادامه می‌دهد.
  نقل قول‌هایی در حمایت از فورتی نت
  “راهکار امن SD-WAN به ما برای شتاب بخشیدن به سرویس‌های کلود با راهکارهای خودکار کمک کرد. می‌توانیم با استفاده از سیستم امن SD-Branch برای راهکارهای سوئیچینگ و وایرلس، سرویس‌های شعب مختلف را متحد و یکپارچه کنیم. کل این عملیات امکان برقراری ارتباط امن را برای 1600 کارمند ما فراهم کرد.”

  Ricardo Girardelli، معمار شبکه، Creditas
  “نصب سرویس SD-WAN امن شرکت فورتی نت بسیار راحت بوده و به کاهش پیچیدگی و هزینه‌ها کمک می‌کند. ترکیب SD-WAN، امنیت، SD-Branch، سیستم‌های گزارش دهی و اتوماسیون باعث شده که SD-WAN امن تبدیل به یک راهکار امنیتی کامل و تمام عیار برای تمام شعب و ادارات شود.”
  Robert Short، معاون مدیر سرویس‌های استراتژیک در Liquid Networx

   

  مطالب مرتبط