نظرات اخیر

  Fortinet به عنوان یکی ازگزینه های انتخاب شده مشتریان در Gartner Peer Insights در سال 2021 اعلام شده است

  Fortinet مفتخر است اعلام کند که در سال 2021  در پلتفرم Gartner Peer Insights ، برای گزارش امنیت ایمیل FortiMail در بخش “صدای مشتری” به عنوان انتخاب مشتریان شناخته شده است. انتخاب مشتری در Gartner Peer Insights  درواقع به عنوان به رسمیت شناخته شدن فروشندگان در این بازار توسط کاربران end user حرفه ای می باشد  که با در نظر گرفتن تعداد نظرات کاربران و رتبه دهی میانگین کاربران بدست می آید. برای اطمینان از ارزیابی عادلانه ، گارتنر معیارهای دقیقی برای تشخیص فروشندگانی که نرخ رضایت کاربران شان بالا است را در نظر گرفته است.

  Fortinet مفتخر است که با راهکارهای امنیتی ایمیل که هدف آن جلوگیری از تهدیدهای پیشرفته ایمیل و جلوگیری از از دست دادن اطلاعات است ، شناخته می شود. FortiMail به سازمان کمک می کند تا تهدیدهای مبتنی بر ایمیل ، از جمله هرزنامه ، فیشینگ ، بدافزار (بطور مثال تهدیدهای zero-day) ، جعل هویت و حملات ایمیل تجاری را پیشگیری ، شناسایی و پاسخ دهد.

  FortiMail در رده راهکارهای امنیتی ایمیل بهترین گزینه ثابت شده است. FortiMail برای ایمن سازی ترافیک ایمیل در دو جهت (ارسال و دریافت) طراحی شده است ، تهدیدات ورودی را شناسایی و از آنها جلوگیری می کند و سیاست های موردتایید را به خوبی در ارتباطات ایمیل خروجی اعمال می کند. FortiMail از سیستم امنیت ایمیل پیشرفته خود برای همه سرویس های ایمیل داخلی یا ابری استفاده می کند ، از جمله آن ها می توان به پشتیبانی API برای سرویسMicrosoft 365 از طریق مجموعه ای از تنظیمات استقرار و mode های اجرایی اشاره نمود.

  ما بر این باور هستیم  که این به رسمیت شناختن توسط مشتریان بیانگر این است که مشتریان ما از آنچه Fortinet در سرویس FortiMail ارائه کرده است قدردانی می کنند و این نیز به این خاطر هست که سرویس ایمیل آن ها توانسته است با زیرساخت های امنیتی گسترده تری در ساختار شبکه شان یکپارچه و هماهنگ شود .

  در ادامه بخش کوچکی از نظرات و بازخوردهای  ارسال شده به صورت کلمات کلیدی توسط مشتریان Fortinet در وب سایت Gartner Peer Insights برای سرویس امنیت ایمیل FortiMail ثبت شده است را مشاهده می نمایید:

  صنعت رسانه

  “یک لایه امنیتی اضافی در برابر تهدیدات سایبری مبتنی بر حجم و با هدف مشخص”

  “ما از FortiMail در درجه اول برای فیلتر کردن هر ایمیلی که به سازمان ما وارد و یا از آن خارج می شود استفاده می کنیم. این سرویس همچنین علاوه بر اینکه در امنیت و محافظت از داده های مهم شرکت کمک می کند ، یک لایه امنیتی اضافی در برابر حملات سایبری هدفمند  و مبتنی بر حجم فراهم می کند. به منظور جلوگیری از حملات هدفمند ، ایمیل های انبوه غیر مرتبط(ایمیل های تبلیغاتی ) ، حملات فیشینگ و غیره ، ما از بهترین ویژگی ها و امکانات سرویس  مانند حفاظت در برابر رخداد حمله ، تجزیه و تحلیل sandbox  ، تشخیص جعل هویت و بسیاری از ویژگی های پیشرفته تر مانند  anti-spam و  anti-malware ، استفاده می کنیم. همچنین با استفاده از رمزگذاری و آرشیو نمودن ایمیل مبتنی بر هویت FortiMails ، از از دست دادن اطلاعات حساس شرکت جلوگیری می کنیم. چیزی که از این نیز بهتر است امکان  یکپارچه کردن FortiMail پ با سایر اجزای شبکه است که به ما کمک می کند با به اشتراک گذاشتن IoC ها در یک ساختار امنیتی یکپارچه ، رویکرد های امنیت خود را  بهبود دهیم. همچنین، نصب و راه اندازی و حرفه ای شدن در  FortiMail بسیار ساده و آسان است ، زیرا نیاز به  دانش فنی خاصی برای تنظیم دقیق و عیب یابی ندارد. “

  عنوان شغلی : مدیر پروژه

  صنعت : رسانه

   

  fortimail

  صنعت: مراقبت های سلامتی

  “FortiMail  – پلتفرم امنیتی عالی برای تشخیص تهدیدات ایمیلی “

  “FortiMail سازمان ها را در برابر تهدیدات ایمیل ، بدافزارها و حملات فیشینگ محافظت می کند تهدیداتی که  می توانند منجر به از دست رفتن اطلاعات مهم مشتری شوند. همچنین در محافظت در برابر URL یا لینک هایی که در ایمیل قرار داده شده اندبسیار مفید می باشد و  با قابلیت ClickProtect زمانی که کاربر بر روی آن لینک ها کلیک می کند آن ها را اعتبار سنجی می کند. این سرویس همچنین با سرویس های مختلف ایمیل مانند Microsoft Office365 و Google suite  یکپارچه و هماهنگ می شود و به امکانات پیشرفته تشخیص تهدید اجازه می دهد تا به ایمن تر شدن سیستم های ایمیل کمک کنند. “

  صنعت: مراقبت های سلامتی

  عنوان شغلی : دیتا و تجزیه و تحلیل

  صنعت خرده فروشی

  “ارزش بالا نسبت به هزینه محصول ، محصولی که صادقانه آنچه را که وعده می دهد انجام دهد”

  “Fortimail در حالت Gateway به راحتی با هر میل سروری سازگار می شود (ما سرورهای ایمیل الکترونیکی HCL Domino ex IBM Domino را داریم). ما prem را در دیتاسنتر خود راه اندازی کرده ایم اما می توانیم همان لایسنس را بر روی بستر cloud نیز انتقال دهیم. تنظیم و عیب یابی این سرویس به دانش خاص دیگری نیاز ندارد و به راحتی قابل انجام می باشد. افراد Fortinet بسیار با دانش و مفید هستند این مساله هم در زمان پیش از خرید و هم بعد از خرید محصول قابل مشاهده است. ارزش بسیار بالا نسبت به هزینه محصول  خصوصاً با قابلیت FortiSandbox”

  عنوان شغلی : CIO

  صنعت : خرده فروشی

   

  در  رسیس بیشتر بخوانید : نقش مهم فایروال ها در امنیت شبکه 

  صنعت  خدمات

  “(Fortinet)محصولی قدرتمند برای شناسایی تهدیدها”

  “در شرکت ما از نرم افزار fortimail استفاده شده است ، این بهترین امنیت ایمیل برای محافظت از داده هایمان در برابر تهدیدها یا هرگونه حملات سایبری است. محصولی انعطاف پذیر و کاربر پسند برای بهبود موقعیت امنیتی سازمان بدون هیچگونه تأثیرگذاری بر شبکه.”

  عنوان شغلی : مدیر بهبود فرآیند

  صنعت : خدمات

  علاوه بر این شناخت مشتری ها از محصول، تحلیلگران گارتنر نیز، Fortinet را در چندین گزارش Gartner Magic Quadrant خود بررسی کرده اند ، از جمله:

  • درGartner Magic Quadrant  برای فایروال های شبکه های سازمانی (Sep 2020)
  • در Gartner Magic Quadrant  برای پلتفرم های محافظت Endpoint (Aug 2019)
  • در Gartner Magic Quadrant  برای امنیت اطلاعات و مدیریت Event (Feb 2020)
  • درGartner Magic Quadrant  برای Web Application Firewallها (Oct 2020)
  • درGartner Magic Quadrant  برای زیرساخت لیه شبکه WAN (Sept 2020)
  • درGartner Magic Quadrant  برای زیرساخت Wireless LAN Access (Nov 2020)

  مطالب مرتبط