نظرات اخیر

  راهنمای جامع HPE ProLiant micro server Gen10 Plus قسمت اول

  راهنمای جامع ProLiant Micro Server Gen10 Plus قسمت اول

  میکروسرور HPE ProLiant Gen10 Plus  که برای مشاغل و شرکت های کوچک و شعب مناسب می باشند. این محصول HPE سروری کوچک در سطح entry level و به شکل compact می باشد و اما در عین حال بسیار قدرتمند است و در مقایسه با نسل قبلی خود عملکرد بالاتری دارد. این میکروسرور گزینه ی مناسبی هم برای محیط های فیزیکی (on-premises) و هم برای فضای ترکیبی ابری (hybrid cloud) محسوب می شود. لازم به ذکر است میکروسرور مذکور، کوچک ترین و یا بهتر است بگوییم جمع و جور ترین میکروسروری است که تاکنون ارائه شده است. یکی از نکات برجسته در مورد این سرور این است که با توجه به فضای قرار گیری آن، می تواند به صورت عمودی و یا افقی قرار گیرد.

  میکروسرور HPE Proliant Gen10 Plus دارای جدیدترین پردازنده های Intel® ، Xeon® E و Pentium® می باشد که در کنار عملکرد بالای پردازشی، امنیت و مدیریت از راه دور در داخل سرور را با استفاده از HPE iLO Silicon Root of Trust فراهم می سازد. این میکروسرور دارای چهار پورت یک گیگابایتی onboard NIC و پورت USB 3.2 می باشد.

  HPE Proliant G10 Plus

  حالا در این پست راهنمای جامعی از HPE ProLiant Gen10 Plus  همراه با زیر نویس فارسی برای شما تهیه کرده ایم ، این ویدئوی راهنما در دو قسمت برای شما در نظر گرفته شده است.

  برای مشاهده سایر ویدئوهای آموزشی اینجا کلیک کنید

   

  مطالب مرتبط