نظرات اخیر

  یکپارچه سازی Fortinet SD-WAN با Google Cloud

  یکپارچه سازی Fortinet SD-WAN با مرکز Google Cloud’s Network Connectivity Center (NCC)

  سازمان های مختلف در سراسر جهان در انتقال شبکه خود به فضای ابری، شرایط متفاوتی دارند.

  با یکپارچه سازی Fortinet Secure SD-WAN با Google Cloud’s Network Connectivity Center (NCC)، کاربران به سادگی می توانند امنیت فضاهای مختلف ابری را تجربه کنند. از طرفی فورتی نت امنیت اپلیکیشن ها را صرف نظر از این که کجا مورد استفاده قرار می گیرند را به طور کامل تامین می کند.

  خلاصه خبر

  فورتی نت، پیشرو در صنعت امنیت سایبری و ارائه دهنده بهترین راهکارها، خبر از ادغام Fortinet Secure SD-WAN با Google Cloud Network Connectivity Center (NCC) را داد. کمپانی فورتی نت با اجرای این تصمیم، مزایای استفاده از SD-WAN خود را به کاربران Google Cloud NCC گسترش داد تا آن ها نیز بتوانند ارتباط امنی را در سایت ها، روند کاری Google Cloud و همچنین اپلیکیشن ها تجربه کنند. Fortinet قادر است کامل ترین و ساده ترین امنیت cloud on ramp را با استفاده از راهکارهای Secure SD-WAN خود ارائه دهد.

   

  WAn SD WAN

  امنیت multi cloud و hybrid cloud مورد اعتماد سازمان ها

  بیش از 90 درصد سازمان ها از cloud multi و hybrid cloud استفاده می کنند و این شرایط را فراهم می آورند که کاربران بتوانند از هر نقطه ای از جمله شعب سازمان، دیتاسنترها و یا فضای ابری، از اپلیکشن های مورد نظر خود استفاده کنند. بهتر است جایی که این اپلیکیشن ها قرار دارند، برای کاربر، واضح و مشخص باشد. به هم متصل کردن اپلیکیشن ها و داده ها از طریق فضای ابری، دیتاسنترها و شعب، چالشی برای سازمان ها محسوب شده که گاها منجر به کاهش امنیت سازمانی و بهره وری آن می گردد.

  فورتی نت با پشتیبانی از موارد استفاده زیر، امنیتی جامع را در مراحل مختلف انتقال به فضای ابری برای سازمان ها فراهم می کند.

  Site-to-Cloud and Site-to-Site Connectivity for Improved User Experience: پلتفرم Fortinet Secure SD-WAN به منظور برقراری کانکشن های سریع و قابل اطمینان برای سازمان ها و همچنین ایجاد و حفظ بهره وری از طریق سایت ها و محیط ابری، راهکار یکپارچه cloud on ramp را ارائه می دهد.

  Protection of the Cloud On-ramp: فورتی نت قادر به پشتیبانی از cloud on ramp به هنگام انتقال شبکه سازمان ها به محیط ابری می باشد و دسترسی به منابع موجود در فضای ابری را تسریع می کند. در ضمن دسترسی کاملا ایمن و همیشگی سازمان ها به داده های بسیار مهم، اپلیکیشن ها و سایر منابع در فضای ابری را تضمین می کند.

  Security Across Multi-Cloud Environments: فورتی نت قادر به ارائه امکان نظارت و کنترلی متمرکز و همچنین امکان اجرای پالیسی های امنیتی توسط محیط های multi-cloud می باشد. در ضمن دسترسی ایمن به اپلیکیشن های موجود در فضای ابری از دیتا سنتر نیز میسر می باشد.

  Security Within the cloud: امنیت شبکه های ابری و مدیریت جامع، فاکتورهایی هستند که توسط فورتی گارد ارائه می شوند تا اپلیکیشن ها و سایر منابع موجود در فضای ابری، در برابر انواع تهدیدات، محافظت شوند.

  Fortinet Adaptive Cloud Security for Google Cloud Platform

  ترکیب و یکپارچه سازی Secure SD-WAN باGoogle Cloud Network Connectivity Center (NCC)، باعث می شود عملیات ابری، به صورت یکپارچه و بسیار ساده انجام شوند. فورتی نت با انجام مراحل زیر، امنیت دائمی را در سطح سازمانی ارائه می دهد.

  فایروال فورتی گیت نسل جدید (Next Generation) در Google Cloud: فورتی گیت NGFW در محیط ابری گوگل، قابلیت های شبکه و SD-WAN را برای سازمان های مختلف ارائه می دهد. در ضمن این امکان را فراهم می آورد که هم در قالب فایروال NGFW استفاده شود و هم VPN gateway.

  فایروال فورتی وب (WAF): درگاه های فورتی وب را می توان در مناطق مختلف محیط های ابری گوگل به کار گرفت. این امر باعث می شود سازمان ها بتوانند ترافیک مبتنی بر اپلیکیشن ها را در همان منطقه ای که اپلیکیشن ها وجود دارند، کنترل کنند.

  Cloud Workload Protection with FortiCWP: جهت نظارت بر منابع ابری شامل تنظیمات، فعالیت ها و جریان ترافیک، FortiCWPراهکار یکپارچه سازی سطح API با بخش مدیریت و امنیت (SCC) محیط ابری گوگل را ارائه می دهد.

   

  در رسیس بیشتر بخوانید : فورتی نت به همراه WAF خود امنیت را به کلود می آورد 

   

  Industry-leading Secure SD-WAN with Adaptive Cloud Security

  همراهی FortiGate Secure SD-WAN با Adaptive Cloud Security منجر به انتقال داده ها به صورت رمزنگاری شده و امنیت اپلیکیشن ها در برابر تهدیدات پیشرفته می گردد. در ضمن فورتی نت، پالیسی های یکسانی را برای یکپارچه سازی multi-cloud تعریف می کند.

  Fortinet Secure SD-WAN ویژگی های امنیتی و شبکه را با هم ترکیب نموده و یک راهکار واحد و بدون رقیب ارائه نموده است. در ضمن پلتفرم Adaptive Cloud Security مربوط به کمپانی فورتی نت توسط محصولات زیادی از این برند پشتیبانی می شود و به کابران این امکان داده می شود که امنیت محیط های مختلف ابری فورتی نت را تامین کنند.

  به علاوه، فورتی نت گسترده ترین امنیت ابری بومی را به همراه یکپارچه سازی پلتفرم های ابری اصلی مانندGCP ایجاد می کنند. این ویژگی باعث می شود هماهنگ سازی بین تمام پلتفرم های ابری عمومی، لبه شبکه و دیتاسنترها به صورت خودکار انجام شود.

  مطالب مرتبط